Ucuz ile Kaliteli Forma Arasındaki Farklar


Amatör ve Profesyonel Spor Kulüplerinin Yanısıra, Okul, Dernek, veya Şirket Takımı Olsun, Her Grup Belirli Bir Bütçeye Sahiptir. Her Takım Gurubu Bütçesine Göre Hareket Etmektedir, ve Etmek Zorundadır. Arayış içinde Olan insanların Çoğu, İlk Olarak Ucuz Ürünleri Tercih Etmektedir. Ancak Ucuz Ürünlerin Ömrü Ve Kullanımı Çok Kısıtlıdır. Hatta Ucuza Alınan Bir Ürün, Bazen Bir Kaç Maç Sonra Çöp Dahi Olmaktadır. Bu da Yeniden Ürün Almak ve Yeni Mailyet Demektir. Ancak Kaliteli Ürün, Size İlk Etapta Belki Deyim Yerinde ise üç Beş Kuruş Fazla ya Mal Olsada, Uzun Vadede Size Maliyette, Kar Getirecektir.

Bütçenize Yazık Etmeyin

Zaman zaman, müşterilerimizden Aldığımız sorulardan biriside, "Forma fiyatları, Diğer yerlere Nazaren neden yüksek sorusudur. Aslında formanın değil, Maliyetlerin yüksek olduğu aşikardır. Kaliteli Bir ürünün Maliyeti, Haliyle Fiyatıda biraz yüksek olur. Aslında Fiyatlar Yüksek değil, Normaldir. Burada Yüksekten kastımız, maliyet fiyatının bile yarısına forma satan bazı merdiven altı firmaların fiyatlarına oranla yüksektir. Peki İnternetten satış yapan, alıcılara dahi mantıklı gelmeyen, neredeyse çorap fiyatına forma şort sattığını iddaa eden bu yerler, Nasıl oluyorda bu fiyatlara satıyor dersiniz.

Bu tür satıcılar, Evvela müşteri çekme takdikleri uygulamaktadır. Bu takdik ise Şöyle işliyor. Forma ve şort arayan müşteri fiyatın çok ucuz olduğunu görünce hemen iletişime geçiyor. Fiyat doğru ama Sadece forma ve şort olarak Baskısız Satılmıyor. Formaya baskıda yapmak lazım. Baskı; Formadaki arma, Logo, Sponsor Reklamı, isim Numara gibi yazıların Tümüne Baskı denir. Zaten Baskısız Forma Genelde pek tercih edilmez, Herkes Formasına Mutlaka En az, Bir numara veya arma ister. Bu tip satıcılardan Baskısız olarak Forma Alamak mümkün değildir, mecburen baskı yaptıracaksınız, O zaman Size Yüksek Baskı Fiyatları çıkararak, Satış Yapmayı amaçlarlar.

kumaş

Bir Diğer Önemli Husus ise, Kumaş Fabrikalarından, üçüncü Hatta dördüncü kalite, Doku veya boyama Hatalı, Parti malı adı verilen Kumaşlardan yapmalarıdır. Bu Tip formalar Bırakın yıkamayı, oyunda terlediğinizde dahi, atletinize Boya verir. Sadece Bu kadarla sınırlı değil. Bu tip Formaların yapıldığı Kumaşlar, Fabrikalardan kalite kontrolünden geçmez, çünkü Kumaş Hurdasıdır. Kumaşta Delik, defo, çizgi görme ihitimalide yüksektir. Ayrıca Sipariş verilen Tüm sayıya yetecek kadar kumaş çıkmazsa, yetmiyenlere ayrı kumaştan ilave yapılır. Buda Ton Farklarına sebep olur. Takımın bir kısmının Renk Tonu Ayrı, Bir kısmınında Renk tonlarının ayrı olmasına sebep olur.

Kaliteli Ürün, Bütçe Dostudur.

Fiyat araştırırken, Kaliteli ürünler, ilk etapta size biraz yüksek gelebilir. Bu iki sebepten olur. Ya gerçekten fiyatlar değerinin çok üstündedir, Yada etrafta, belirtiğimiz gibi merdiven altı üreticilerin, çok kalitesiz, bedeli bedava sayılabilecek ürünlerin yanında Fiyat size çok yüksek Geliyor olabilmektedir. Kalitesine göre, Değeri normal sayılabilecek bir ürün almanız sizi, En az bir kaç yıl götürecektir. Bunu Şöyle Düşünebilirsiniz, Her yıl Tekrar tekrar, Forma Yaptırmaktansa, Bir kere Yaptırıp, 5 Yıl Kullanmanız Bütçenize çok olumlu katkı sağlayacaktır. Uzun kullanımın yanı sıra, Kaliteli teri çeken ve hava alabilen, Yıkamada boya vermeyen, Kısacası her yönü ile sizi memnun edecek ürünler satın almanız memfaatinize olacaktır.

kaliteli ve uygun, spor formaları

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Spor Formaları

Firmamız, Kurulduğu Tarihten itibaren, Kaliteli Ürünü, En uygun Bedel ile müşterilerine Sunma ilkesi ile Faliyet Göstermektedir. Amacımız, Kaliteli ürünleri size En uygun Fiyatlar ile sunmaktır. Bu yüzden sizlere Formalarımızda, Farklı Kumaş ve Kalite Alternatifleri Sunarız. Talepleriniz Doğrultusunda, İstediğiniz Opsiyonlarda sizlere, Özel imalat yapıyoruz, ve yapmaya da devam edeceğiz. Yürütmüş olduğumuz geliştirme çalışmalarıyla, Boyasında kanserojen maddeler barındıran uzak doğu ürünlerinin aksine, Avrupa ithalatı ürünler kullanmaktayız. Bizim için insan sağlığı, Her şeyden önce gelir.