internetten forma alışverişi ve spor malzemeleri

İnternetten Forma Alışverişi


Alışveriş Yapmak Kuşkusuz, Büyük Küçük, Kadın Erkek, Yaşlı Genç, Bir Çocuğumuzun Severek Yaptığı, İhtiyaçlarını Karşılama Halidir. Tabi Bu Eylem, Kişiye ve Bulunduğu Bölgeye Göre Değişmektedir. Günümüz Şartları ve Teknolojisi ile Gerek Mağazaları Gezerek, Gerekse İnternetten Alışveriş Yapmak Mümkün. Büyük Kentlerde Marketler, Alış veriş merkezleri ve mağazalar, Kuşkusuz Alıcıların imdadına Yetişmektedir. Ancak Fazla Gelişmemiş, imkanları kısıtlı il ve ilçelerimizde, insanlar Alışverişin Büyük bir çoğunluğunu internetten Yapmaktadır. Tabi Hal Böyle Olunca, Forma Sipariş Etmek isteyen Bir Çok Spor severde, internetten Forma Yapan Üreticler Araştırmaktadır. Forma Alışverişi ikiye Ayrılmaktadır. Biri Taraftar Formaları, Diğeri ise Forma Siparişi, Yani Diğer Adıyla Ismarlama Şeklidir.

Taraftar Formaları

Adındanda Anlaşıldığı Üzere, Tuttuğu Takımın Formasını Arayan, Alıcılara Hitap Eder. Özellikle En Çok Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor ve Milli Takım Formaları Bu Kategoridedir. Büyük Kulüpler, Her Sezon, iç Saha, Dış Saha ve Yedek Olmak Üzere üç Farklı Tasarımla Sezona Başlarlar. Bu Ürünleri Arayan Kişiler Genelde Maç izlerken Giymede veya Hediye için Almaktadır. Aynı Zamada Taraftar Ürünleri Yabancı kulüp Formalarınıda Kapsamaktadır. Bunlardan, Ülkemizde ve Dünyada En Çok Aranan, Barcelona, Real Madrid, Juventus ve Manchester United Gibi Takımlar Başı Çekmektedir. Taraftar Formaları Genellikle, Kulübün varsa Kendi Store'larında veya Anlaşmalı Olduğu Markanın Mağazalarında Bulunur. Ismarlama Formadan Farklı Olarak Bu Formalar, Stoktan Satılmaktadır. Bu Formaları Kulübün Anlaşmalı Olduğu Marka Dışında Üretilmesi yasak Olduğundan, Firmamızda Sadece Anlaşmalı Olduğumuz Markaların, Lisanslı Ürünleri Satılmaktadır. Bizim Ürettiğimiz Formaların Dışındadır.

Takımınıza Özel Üretim Formalar

Bizim Üretimini Yaptığımız Forma Çeşitlerine Gelecek Olursak. Biz Profesyonel veya Amatör Kulüplere, Okul veya Şirket Takımlarına, Halı Saha Guruplarına ve Salon Takımlarına Özel Futbol, Basketbol, Voleybol Ve Daha Bir çok Spor Dalına has Forma Tasarımları Üretmekteyiz. Gerek Web Sitemizden, Gerekse Kataloğumuzdan, Modellerimize Bakılarak veya Alıcı Tarafından Tasarımı Çizime Dökülmüş Modeller imal Etmekteyiz. Orjinal Lisanslı, Büyük Kulüplerin Formaları ile Aynı Kaliteye Sahip, Kumaş ve Baskı Boyalarından, Kaliteli Ürünler Yapmaktayız. Bunun Yanı Sıra, Askerlere Özel Tezkere Formalarıda Üretmekteyiz.

Peki Netten Forma Alışverişi Nasıl Yapılır?

Taraftar Ürünleri için, Kulübün veya Anlaşmalı Olduğu Markaların Web Sayfalarına Bakmak Daha Uygun Olacaktır. Stoklarımızda Nike Markalı Büyük Kulüplerin Orjinal, Lisanslı Taraftar Formaları Bulunmaktadır. Stok ve Fiyat Bilgisi için Bize Telefon veya Mail Yolu İle Ulaşabilirsiniz. Ancak Alışverişini Yapmak İstediğiniz Ürünler, Taraftar Formasının Aksine, Takımınıza Özel Tasarım Formasını Sipariş Etmek İse, Asıl işimizin Forma Üretmek Olduğunu Hatırlatır ve En Doğru Yerde Olduğunuzu Bilmenizi İsteriz. Ayrıca Tasarım ve Modelini Beğendiğiniz Bir Kulübün Formasını, Takımınıza Özel Logo Baskılarınızla ve Kendi isim ve Numaralarınızla Birlikte, Özel Olarak Sizin için Üretebiliriz. Bu Tür Sipariş verilen Formalarda Taklit Marka Logolarının Yasak Olduğunu Hatırlatmak isteriz. Firmamız 2006 Yılından Bu Güne Özel Forma Üretimi ve Satışı Yapmaktadır. Dilediğiniz Tüm Renklerde, Sınırsız Baskı ve Model Seçenekleri ile Hizmetinizdeyiz.

Spor Malzemeleri

Forma İmalatının Yanısıra, Spor Malzeme Satışıda Yapmaktayız. Maç ve Antrenman Topları, Tekmelik ve Dzilikler, krampon ve Halı Saha Ayakkabıları, Bunlardan Sadece Bir Kaçı. Tüm Malzeme ve Ekipmaları Ürünlerimiz Sayfamızdan Detaylı Olarak İnceleyebilirsiniz.