en çok tercih edilen formalar

En Çok Tercih Edilen Forma Çeşitleri


Kurulduğumuz 2008 yılından bu güne kadar faaliyet göstermenin ve bu süre boyunca yüksek müşteri memnuniyetinin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu güne kadar yüzlerce bireysel ve kurumsal müşterimize, Bir çok modelde 1 000 000 'dan fazla forma ürettik. Gerek bizim tasarladığımız modellerden, Gerekse müşterilerimizin kendi tasarladığı forma tiplerini, En iyi şekilde üretmenin gayretini gösterdik. Bu güne kadar en çok tercih edilen ve fiyatı sorulan formalarımızı aşağıdaki ilgili spor branşlarından seçerek inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz forma modelini kendinize göre özelleştirebilirsiniz

Futbol Forması Tercihlerinde

Futbol severler yaptırmak istediği formalarında tercihini en fazla çubuklu, Yani sizin deyiminizle çizgili formalardan yana kullandılar. Futbolun adeta bir sembolü haline gelmiş çubuklu tasarımlar, Çok yoğun bir ilgi görmektedir. Çubuklu efsanesi ilgi görmeye de devam edeceği aşikardır. Özellikle dijital baskı tekniğinin kullanılmaya başlandığı zamandan bu yana, Çubuklu formalara daha çok tasarım ve effect uygulanarak daha hoş göz alıcılık yaratılmaktadır. Çubuklu tasarımların dışında sırasıyla, Sade modeller ve parçalı formalarda yoğun bir ilgi görmektedirler.

Forma denildiğinde elbetteki akıllara ilk gelen soru, Ne renkte olacağıdır. Formanın rengi tasarımından sonraki en önemli ikinci husutur. Aynı zamanda forma rengi takımın sembolü, Yani kısacası kimliğidir. Bu güne kadar en çok terih edilen renk ise ay yıldızlı bayrağımızın rengiolan kırmızı ve beyaz renk olmuştur. Onun dışında koyu mavi, Lacivert ve turkuaz renkleri de, Yoğun ilgi gören renkler arasındadır.

Basketbol Severler, Forma Seçiminde Klasikten Yana.

Salon sporu denildiğinde, Elbette basketbol başı çekmektedir. Ülkemizde futboldan sonra en çok oynanan veya izlenilen spordur. Gerek bayan, Gerekse erkek basketbol takımlarımızın avrupa euroleague de başarı sergilemesi bizi çok gururlandırmaktadır. Bunun yanı sıra basketbol takımları için ürettiğimiz formaların yoğun ilgi görmesi de, Bizi ziyadesiyle memnun etmektedir. Gelelim basketbol forma siparişinde en fazla ilgi gören ürünlere.

Basketbol forması yaptıran müşterilerimizin tercihleri genelde, Klasik modellerden yana olmaktadır. Peki nedir bu klasik model? Bu modeller genellikle, Yan kısımlarında geniş bir şeritten oluşan ve genelde V yakalı olan ürünlerden oluşmaktadır. Renk konusuna gelecek olusak, Basketbolda en fazla istenen renk, Çoğunlukla yeşil, Siyah ve beyaz başı çekmektedir.

Voleybolda Sıradışı Modeller Daha Revaçta.

Basketbolun aksine voleybolda, Tercihlerin sıra dışılıktan yana olduğunu görmekteyiz. Klasik ve basit formalardan sıkılmış voleybol severler, Daha değişik tasarımları tercih etmektedirler. Özellikle kadın voleybol formalarında bayanlarımız, Şıklığa erkeklerden daha çok özen göstermektedir. Şıklığın yanı sıra, Rahatlıkta bayanlar için önemli bir etken. Renk tercihine gelecek olursak, Bayanlar pembe, Lila ve mor renklerin hakim olduğu tasarımlara ilgi gösterirken, Erkek voleybol takımları siyah ve kırmızı renkleri en fazla tercih etmektedir.

Spor Forması Tasarımında, Müşteri İstekleri Bizim İçin Önemli.

Yılların birikimiyle ekibimizin tasarladığı modelleri sizin için imal ediyoruz. Bunun yanısıra sizin gönderdiğiniz modelleride üretiyoruz. Gücünü müşterilerinden alan ve kalite çıtasını profesyonellik üzerine inşa eden bir firmayız. Sizde piyasadaki naylon, Pazar malından farksız, Kaliteden uzak ürünlerden sıkıldıysanız, İşte size fırsat. Kaliteli ürünler arıyorsanız, Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız. Aşagıdaki bağlantılardan, İlgilendiğiniz spor türüne göre, Takımınıza uygun olan forma modellerini inceleyebilirsiniz.