en çok tercih edilen formalar

En Çok Tercih Edilen Forma Çeşitleri


12 Yılı Aşkın Bir Süredir Faaliyet Göstermenin, ve Bu Süre Boyunca Yüksek Müşteri Memnuniyetinin, Haklı Gururunu Yaşıyoruz. Bu Güne Kadar, Yüzlerce, Bireysel ve Kurumsal Müşterimize, Bir Çok Modelde 1 000 000 'dan Fazla Forma Ürettik. Gerek Bizim Tasarladığımız Modellerden, Gerekse Müşterilerimizin çizip, Kendi Tasarladığı Forma Modellerini, En İyi Şekilde Üretmenin, Gayretinde Bulunduk. Bu güne Kadar, En Çok Tercih Edilen, ve Fiyatı Sorulan Forma Tasarımları için, Sizlere Bu Yazıyı Hazırladık, Fazla Vaktinizi Almadan, Zevkle Okuyacağınızı Tahmin Ediyoruz.

Futbol Forma Tercihlerinde

Futbol Severler, Yaptırmak İstediği Formalarında, Tercihini En Çok Tahmin Ettiğiniz Gibi, Çubuklu Yani Sizin Deyiminizle, Çizgili Formalardan Yana Kullandılar. Futbolun Adeta Bir Sembolü Haline Gelmiş, Çubuklu Tasarımlar, Çok Yoğun Bir ilgi Görmekte ve Görmeyede Devam Edecek Gibi Görünüyor. Özellikle Dijital Baskı Tekniğinin Kullanılmaya Başlandığı Zamandan Bu Yana, Çubuklu Formalara, Daha Çok Tasarım ve effect, ilave Edilerek Daha Güzel ve Göz Alıcılık Yaratılmaktadır. Çubuklu Tasarımların Dışında Sırasıyla, Sade Modeller, ve Parçalı Formalarda Yoğun Bir ilgi Görmektedirler.

Forma Denildiğinde, Elbetteki Akıllara İlk Gelen Soru Ne Renkte Olacağıdır. Formanın Rengi Tasarımından Sonraki En Önemli Unsurdur. Aynı zamanda Forma Rengi Takımın Sembolü Yani Kısacası Kimliğidir. Bu Güne Kadar En Çok Ay Yıldızlı Bayrağımızın Rengi, Kırmızı ve Beyazımız En Çok İstenen Renk Olmuştur. Kırmızı Beyazın Dışında, Koyu Mavi, Lacivert ve Turkuaz Renkleride, Yoğun ilgi Gören Renkler Arasında.

Basketbol Forma Severler, Klasikten Yana

Salon Sporu Denildiğinde, Elbette Basketbol Başı Çekmektedir. Ülkemizde, Futboldan Sonra En Çok Oynanan veya izlenilen Spordur. Gerek Bayan, Gerekse Erkek Basketbol Takımlarımızın Avrupa euroleague de Başarı Sergilemesi bizi çok Gururlandırmaktadır. Bunun Yanı Sıra Basketbol Takımları için Ürettiğimiz Formaların, Beğenilmesi ve ilgi Görmeside Bizi Ziyadesiyle Memnun Etmektedir. Gelelim Basketbol Forma Siparişinde En İlgi Gören Ürünlere.

Basketbol Forması Yaptıran Müşterilerimizin, Tercihleri Genelde Klasik Modellerden Yana Oluyor. Peki Nedir Bu Klasik Model Diye Soracak Olursanız. Bu Modeller Genellikle, Forma ve Şortun Yan Kısımlarında Geniş Bir, Şeritten Oluşan ve Genelde V Yakalı Olan Ürünlerden Oluşuyor. Renklere Gelecek Olusak, Basketbolda En Fazla İstenen Renk, Çoğunlukla Yeşil siyah ve Beyaz Başı Çekiyor.

Voleybolda Sıradışı Modeller Daha Revaçta

Basketbolun Aksine, Voleybolda Tercihler Sıra Dışılıktan Yana. Klasik ve Basit Formalardan Sıkılmış Voleybol Severler, Daha Değişik Tasarımları Sormakta ve Tercih Etmektedir. Özellikle Bayan Voleybol Formalarında Bayanlarımız, Şıklığa Erkeklerden Daha Çok Özen Göstermektedir. Şıklığın Yanı Sıra, Rahatlıkta Bayanlar için Önemli bir Etken. Renk Tercihine Gelecek Olursak Bayanlar Pembe, Lila ve Mor Renklerin Hakim Olduğu Tasarımlara İlgi Gösterirken, Erkek Voleybol Takımları siyah ve Kırmızı Renkleri en Çok Tercih Etmektedir.

Spor Forması Tasarımında, Müşteri İstekleri Bizim İçin Önemli.

Yılların Birikimiyle, Gerek Tasarım Ekibimizin Tasarladığı Modeller Olsun, Gerekse Sizin İstekleriniz Doğrultusunda, Hazırladığımız Tasarımları imal Etmekteyiz. Gücünü Müşterilerinden Alan ve Kalite Çıtasını, Profesyonellik Üzerine inşa Eden Bir Firmayız. Sizde Piyasadaki Naylon, Pazar Malından Farksız, kaliteden Uzak Ürünlerden Sıkıldıysanız, Kaliteli Ürünler Arıyorsanız, Sizleride Aramızda Görmekten Mutluluk Duyacağımızı Bilmenizi İsteriz. Aşagıdaki Bağlantılardan, İlgilendiğiniz Spor Türüne Göre, Takım veya Gurubunuza Uygun Olan Forma Modellerini inceleyebilirsiniz.