e spor formaları

E Spor Formaları


Son yıllarda popülerliği gittikçe artan ve hızla büyüyen E Spor branşı artık çoğu kişi tarafından bilinmektedir. Yerli ve yabancı büyük kulüpler spor branşlarına artık, E Spor takımınıda ekleyerek, bu spora yatırım yapmaktadır. Tabi her sporda olduğu gibi bu spor branşındada yıldız oyuncuları transfer etmektedirler. Bir çok spor dalına üretim yapan firmamız, E Spor formalarınada kayıtsız kalmayarak elektronik spor formalarını da üretmektedir. Bunların başında Fenerbahçe spor kulübünün formaları Metro Spor ekibi tarafımızdan üretilmektedir.

Öncelikle Bu Heyecanlı Spor Branşı Hakkında Bilgi Verelim

Dünyada satış rekorları kıran online oyunlar üzerine kurulu bir spor dalıdır. Açılımı elektronik spor olan, dünyanın dört bir yanından kişilerin bilgisayar başında internet aracılığı ile oynadığı zevkli bir oyundur. Belirli dönemlerde uluslararası etkinlikler organize edilerek, Oyun müsabakalarıda düzenlenmektedir. Bu zevkli sporun ortaya çıkması aslında geçmişte büyük ilgi gören atari salonlarına dayanmaktadır. 70 ve 80'li yıllarda gençler bu salonlarda bir birleri ile rekabet ederek oynamış ve bu oyunlar günümüz teknolojisi ile son şeklini, bir spor dalı olarak almıştır. Artık hemen hemen her spor kuruluşunun, E Spor takımıda bulunmaktadır. Diğer sporlar gibi forma giyilerek oynanmaktadır.

E Spor Forması Yaptırmak

Metro Spor olarak müşterilerimizden gelen talepler üzerine kayıtsız kalmadık. E-Spor forması sipariş vermek için yapmanız gereken ise basit. Bize ulaşarak modelinizi göndermek ve bilgi almak. Tasarıma göre en az 10 adet ve üzeri yaptırabilirsiniz. Şimdilik bu spor branşına ait formalar, sizden gelen tasarımlar doğrultusunda yapılmaktadır. Talepte bulunduğunuz formanın ön ve arka yüzüne, dilerseniz kollarına sponsor reklamı yapılmaktadır.


Tarih: 21.08.2018 - Güncelleme: 15.09.2021