Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Merak Ettiğiniz, Sormak istediğiniz, Tüm Soruların Cevapları Burada!


Kategorilerimizden İstediğiniz Spor Branşına Ait Formalarımızı İnceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz Forma Tasarımının, Model Adını Not Alınız. Dilediğiniz Tüm Renklerde Yaptırabilirsiniz. Forma Tasarımlarımızın Dışında, Yaptırmak İstediğiniz, Özel Tasarımınız Varsa, Tasarım Görselini, Mail veya WhatsApp Yolu İle Göndermeniz Gereklidir. Ürününüzde Olamasını İstediğiniz, Yazı, İsim, Numara, Logo Gibi Baskılara Karar Vermeniz Önemlidir. isimli Forma Siparişlerinde, İsim Numara Listesi, Sadece Numara İstediğiniz Siparişinizde, Hangi Bedene Hangi Sırt Numarası Gelmesini İstiyorsanız Numara Listesi Hazırlamanız Gerekmektedir. Takıldığınız Bir Konuda, 09:00 ile 18:00 Saatleri Arasında, Gönül Rahatlığı ile Bize Danışabilirsiniz.

Gereken Detayları bize Gönderdikten Sonra Size Fiyat ve Teslim Süresi Verilir. Fiyat ve Süre Sizin İçin Uygun İse, Sizden Hazırladığınız İsim Listeniz, Varsa Eğer Arma Ve Logolarınız İstenir. Bunları Bize Yine Mail Yolu İle Gönderebilirsiniz. Sizin için, Geriye Sadece Siparişlerinizin Hazırlanmasını Beklemek Kalıyor.

Daha Fazla Bilgi

Forma Fiyatları, Modele, işçiliğe, Baskı Yoğunluğuna, Adete, Kumaş Kalitesi Alternatiflerine, Şortlu veya Üst Olarak İstenmesine Göre Değişir. Size Net Fiyat Verebilmemiz için Bize Telefonla veya e-Posta Yolu ile Ulaşmanız Gerekmektedir. istediğiniz Ürün Türünü, Yazı ve Baskıları, Adet ve Diğer Detayları Bizimle Paylaşarak, Fiyat Alabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi

Beğendiğiniz Forma Modeli, Sitemizde Bulunan, Bizim Tasarımlarımızdan Biri ise En Az 6 Adet Ve Üzeri Yapılır. Tasarımlarımızın Dışında, Resim Göndererek Özel Bir Tasarım İstiyorsanız, En Az 10 Adet ve Üzeri Yapılır.

Formalarımız, En ileri Baskı ve Renklendirme Teknikleri Kullanılarak Yapılmaktadır. Dilediğiniz Tüm Renkleri, Gönül Rahatlığı ile isteyebilirsiniz.

Normal Şartlarda, Üretim Süresi, Ön Ödeme Yapıldıktan Sonraki 7 iş günü Sonrasında Kargoya Verilir, veya Mağazamızdan Teslim Edilir. Ancak Bu Süre, Sipariş Adetinin Çokluğuna, iş Yoğunluğuna Göre Değişiklik Gösterebilmektedir. Süre Öğrenmek için, veya Acil Bir Durum Varsa Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. Mail ile Teslim Süresi Öğrenmek için, Ne istediğinizi, Kaç adet Olduğunu, Yazı Baskı Logo Varsa Bunları Ekte Göndermeniz ve Diğer Tüm Detayları Paylaşmanız Gerekmektedir. Aksi Takdirde, Cevap vermemiz Güçleşebilmektedir. Acil Durumlarda Telefon Yolu ile Ulaşmanız, Sizin Açınızdan Daha Olumlu Olacaktır.

Sizler için Hazırladığımız, Erkek, Bayan ve Çocuk için Ayrı Ayrı Kategorize Ettiğimiz, Beden Tablosu Sayfamızdan Beden Ölçülerini inceleyebilir, Size Uygun Olan Ölçünün Bedenini Seçebilirsiniz.

İstediğiniz Ürünlerin Fiyatını ve Teslim Süresini Onayladıktan Sonra Ödeme Adımına Geçilir. internetten verilen Siparişlerde, Toplam Tutarın Yarısını Banka Havalesi ile Ön Ödeme Olarak, Kalan Diğer Yarısını Kargonuzu Teslim Aldığınızda Kapıda Ödeme Şeklinde Ödeyebilirsiniz. Mağazamıza Gelerek Sipariş Verecekseniz, Ön Ödemeyi Elden Yapabilirsiniz. Ürünlerinizi Mağazamızdan Teslim Alıcaksanız, Yine Mağazamızdan Elden Ödeme Yapabilirsiniz. ister Mağazamızdan, ister Online Kredi Kartı ile Taksit Yapılmaktadır. Taksitli Alışverişlerde, Taksit Olaranları Eklenir.

FORMA SİPARİŞİ ÖNCESİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER

Eğer, İlk Kez Forma Sipariş Ediyorsanız, Soru Görüş ve Merak Ettiğiniz Konular Varsa,
Telefonla, Mail Atarak veya Sitemizden Yardım Alabilirsiniz.Daha Fazla Bilgi

Kalite Politikası


Amacımız her bütçeye göre en mükemmel ürünü müşterilerimize sunmak, Parasının tam karşılığını vermektir. Bu sebepten dolayı en ince ayrıntısına kadar özen gösteriyoruz. Türkiye’nin lider forma üreticisi olarak, En iyi bildiğimiz işi, Forma üretimini yapıyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız kumaş başta olmak üzere tüm malzemeler, Birinci sınıf profesyonel forma kumaşları ve ithal malzemelerdir. Baskı teknolojimiz Büyük kulüp ve markaların kullanmış olduğu, En ileri dijital baskı tekniğidir. Süblimasyon olarakta adlandırılan bu baskılar, Piyasadaki plastik malzemelerden kumaş yüzeyine yapıştırılan kalitesiz baskılarla kıyaslanmamalıdır. Gerek Formalarımız, Gerekse forma baskılarımızda kullanılan boya içeriğinde insan sağlığına olumsuz her hangi bir madde bulunmamaktadır. Ülkemizin yükselen bir marka değeri olmaktan gurur duyuyoruz.

Telefon, Mail veya WhatsApp ile Sipariş Sistemi.


Bünyemizde, sizden gelen siparişler doğrultusunda, Özel renk ve modellerde formalar üretilmektedir. Bunun yanı sıra diğer ekipman ve spor malzemelerininde satışı yapılmaktadır. Özel imal edilmesi gereken ürünlerde, Bize yazılı veya telefonla isteklerinizi bildirmeniz gereklidir. Beğendiğiniz model, İstediğiniz renkler ve bedenlerin yanısıra, Oyuncu ismi, Sırt numarası, Sponsor logosu gibi baskılarıda iletmeniz gerekmektedir. Bu detaylardan dolayı telefonla forma siparişi verilmesi en doğrusudur.

Spor Malzeme Satışı

Forma yaptırmanın yanı sıra, Spor ekipmanlarının satışında da bizimle yazılı ve telefonla iletişime geçerek, Stok durumu, Numara ve fiyat bilgisini anında öğrenebilirsiniz. Üye olmak, Kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak gibi zaman alan, Güvenlik konusunda kuşku doğuran sorunlar yaşamazsınız. Bize ulaşarak, Size lazım olan ürünün stoklarımızda olup olmadığını, Yapılıp veya yapılmayacağını en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Ödemenizi banka şubesi, Mobil bankacılık veya Atm üzerinden firma hesap numaramıza havale yaparak, Hiç bir güvenlik endişeniz olmadan ve kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan yapabilirsiniz.