Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Merak Ettiğiniz, Sormak İstediğiniz, Tüm Soruların Cevapları Burada!


Kategorilerimizden istediğiniz spor branşına ait formalarımızı inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz forma tasarımının model adını not alınız. Formalarımızı dilediğiniz tüm renklerde yaptırabilirsiniz. Modellerimiz dışında yaptırmak istediğiniz özel tasarımınız varsa, görselini, mail veya whatsapp yolu ile gönderebilirsiniz. Ürününüzde olamasını istediğiniz, yazı, isim, numara, logo gibi baskılara karar vermeniz gerekmektedir. İsimli forma siparişlerinde isim, numara, beden listesi hazırlamanız gereklidir. Takıldığınız bir konuda 09:00 ile 18:00 saatleri arasında, gönül rahatlığı ile bize danışabilirsiniz.

Gereken detayları bize gönderdikten sonra size fiyat ve teslim süresi verilir. Fiyat ve süre sizin için uygunsa sizden isim listeniz, varsa eğer arma ve logolarınız istenecektir. Bunları bize yine mail veya whatsapp yoluyla gönderebilirsiniz. Sizin için geriye sadece siparişlerinizin hazırlanmasını beklemek kalıyor.

Daha Fazla Bilgi

Forma fiyatları modele, işçiliğe, baskı yoğunluğuna, sayıya, kumaş kalitesine, şortlu veya üst olarak istenmesine göre değişir. Size net fiyat verebilmemiz için bize ulaşmanız gerekmektedir. İstediğiniz ürün türünü, yazı ve baskıları, adet ve diğer detayları bizimle paylaşarak fiyat alabilirsiniz. Daha Fazla Bilgi

Beğendiğiniz forma modeli sitemizde bulunan tasarımlarımızdan biri ise en az 6 adet ve üzeri yapılır. Tasarımlarımızın dışında resim göndererek özel bir model istiyorsanız, en az 10 adet ve üzeri yapılır.

Formalarımız, en ileri baskı ve renklendirme teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. Dilediğiniz tüm renkleri gönül rahatlığı ile isteyebilirsiniz.

Normal şartlarda üretim süresi ön ödeme yapıldıktan sonraki 7 iş günüdür. Kargoya verilir veya Mağazamızdan teslim edilir. Ancak bu süre sipariş adetinin çokluğuna, iş yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Süre öğrenmek için veya acil bir durum varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yazılı olarak teslim süresi öğrenmek için, hangi modeli, kaç adet olduğunu, yazı baskı, logo varsa bunları ekte göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde cevap vermemiz güçleşebilmektedir. Acil durumlarda telefon yolu ile ulaşmanız, sizin açınızdan daha olumlu olacaktır.

Sizler için hazırladığımız, erkek, bayan ve çocuk için ayrı olarak kategorize ettiğimiz, Beden Tablosu sayfamızdan beden ölçülerini inceleyebilir, size uygun olan bedeni seçebilirsiniz.

İstediğiniz ürünlerin fiyatını ve teslim süresini onayladıktan sonra ödeme adımına geçilir. İnternetten verilen siparişlerde toplam tutarın yarısını banka havalesi ile ön ödeme olarak, kalan diğer tutarı kargonuzu teslim aldığınızda kapıda ödeyebilirsiniz. Mağazamıza gelerek sipariş verecekseniz, ön ödemeyi mağazadan yapabilirsiniz. Ürünlerinizi mağazamızdan teslim alıcaksanız, yine mağazamızdan kalan tutarı ödeyebilirsiniz.

FORMA SİPARİŞİ ÖNCESİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER

Eğer ilk defa forma sipariş ediyorsanız, soru görüş ve merak ettiğiniz konular varsa,
telefonla, mail atarak veya sitemizden yardım alabilirsiniz.Daha fazla bilgi

Kalite Politikası


Amacımız her bütçeye göre en uygun ürünü müşterilerimize sunmak, parasının tam karşılığını vermektir. Bu sebepten dolayı en ince ayrıntısına kadar özen gösteriyoruz. Türkiye’nin lider forma üreticisi olarak, en iyi bildiğimiz iş olan forma üretimini yapıyoruz. Ürünlerimizde kullandığımız kumaş başta olmak üzere tüm malzemeler, birinci sınıf profesyonel forma kumaşları ve ithal malzemelerdir. Baskı teknolojimiz büyük kulüp ve markaların kullanmış olduğu, en ileri dijital baskı tekniğidir. Süblimasyon olarakta adlandırılan bu baskılar, piyasadaki plastik malzemelerden kumaş yüzeyine yapıştırılan kalitesiz baskılarla kıyaslanmayacak kadar kalitelidir. Gerek formalarımız, gerekse forma baskılarımızda kullanılan boya içeriğinde insan sağlığına olumsuz her hangi bir madde bulunmamaktadır. Ülkemizin yükselen bir marka değeri olmaktan gurur duyuyoruz.

Telefon, Mail veya WhatsApp ile Sipariş Sistemi.


Bünyemizde sizden gelen siparişler doğrultusunda, özel renk ve modellerde formalar üretilmektedir. Bunun yanı sıra diğer ekipman ve spor malzemelerinin de satışı yapılmaktadır. Beğendiğiniz model, istediğiniz renkler ve bedenlerin yanısıra, oyuncu ismi, sırt numarası, sponsor logosu gibi baskıları da göndermeniz gerekmektedir. Bu detaylardan dolayı telefonla forma siparişi verilmesi en etkili yoldur.

Spor Malzeme Satışı

Forma yaptırmanın yanı sıra, spor ekipmanlarının satışında da bizimle yazılı ve telefonla iletişime geçerek, stok durumu, numara ve fiyat bilgisini anında öğrenebilirsiniz. Üye olmak, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak gibi zaman alan, güvenlik konusunda kuşku doğuran sorunlar yaşamazsınız. Bize ulaşarak size lazım olan ürünün stoklarımızda olup olmadığını, yapılıp yapılmayacağını en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Ödemenizi banka şubesi, mobil bankacılık veya atm üzerinden firma hesap numaramıza havale yaparak, hiç bir güvenlik endişeniz olmadan ve kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

Toptan Forma Yapımı

Çeşitlerimiz arasından beğendiğiniz modeli toptan olarak yatırabilirsiniz. Toplu alımlarda toptan fiyat uygulanır. Daha fazla bilgi için Toptan Forma sayfamızı ziyarek ederek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.