Bayan için Kolsuz Erkek için Kısa Kollu Voleybol Formaları

Erkek ve Bayan, Voleybol Formaları

Voleybol Sporu, Çok hareket ve Efor Sarfedilmesi Gereken Bir Takım Sporudur. Altışar Kişiden Oluşan, iki Takımın, File Mücadelesi, Çekişmeli Olduğu Kadar, Kıran Kırana Geçer. Kazanma Arzusunda Olan, her iki Takımın Oyuncuları, Topu Kendi Saha Alanında Yere Düşürmemek için Savunma, Rakip Takımın Saha Alanına Düşürmek için Atak Yapar. Oyuncular, Gelen Hava Toplarını Karşılamak için, Yükseğe Sıçramak, Çizgi içine Düşmemesi için Yere Doğru Hamle Yapmak için Çok Çaba Harcar. Böylesine Efor Sarfeden Bir Takım Oyununda Voleybol Forması Elbetteki Çok Önemlidir. Her şeyden Önce Oyuncuya Ağırlık Yapmayacak Kadar Hafif, Hareket Özgürlüğü Sağlayacak Kadar Esnek, Yırtılmayacak Kadar Sağlam ve Takımın Prestijini Taşıyabilecek Kadar Şık ve Güzel Olmalıdır.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Ürünler Tasarlıyoruz

Tasarımlarımızı, Oyuncunun Hareket Kabiliyetini Kısıtlamayacağı Şekilde Dizayn Ediyoruz. Spor Esnasında, ikide Bir Formasını Çekiştiren, Düzelten ve Rahatsız Olmuş Bir Oyuncudan, Ne Kadar Performans Beklenebilir. Sporcunun Daha Oyunun Başında, Giysisinden Malzemesine Kadar, Her Mataryel Uygun Olmalıdır ki, Oyuncu Maça Rahat Bir Şekilde Başlasın. Başarıyı Getiren Unsurlardan Biri Budur.

Farklı Renk ve Tasarımlarda, Erkek Voleybol Formaları

Erkek Voleybol Formaları

Sıfır Kollu Bayan Formalarının Aksine, Erkek Voleybol Tasarımları, Kısa Kollu Olarak Yapılır. Tabiki Hafiflikte Önemlidir. Yetişkin Bir Birey için Ürün Ağırlığı Maksimum 145 ile 160 Gram Arası İdealdir. Sağlamlığı Bozulmadan Daha Hafifletmek için, Tasarımcılarımız Çalışmalarını Sürüdürmektedir. Bir Diğer ihtiyaç, Ter Çekme Özelliği olup, Oyuncuya Hem Hafif, Hemde Ter Çeken Ürünler Dizayn Ediyoruz. Ürünlerimiz, Çoğunlukla %90 Polyester, %10 Elastan veya %100 Micro Anti Bakteriyel Bileşenler İçerir, Bu Sayede Elastik Yapıya Sahip Olmaktadır. Voleybol Sporu ile ilgilenen Sporcuların En Çok Sorduğu ve Merak Ettiği Diğer Bir Husus ise Kalıplar. Kalıplarımız, Aksi istenmedikçe Düz Normal Kalıptır. Müşteri Talepleri Doğrultusunda, Farklı Kalıplar İstenmesi Halinde, Bizimle iletişime Geçebilirsiniz.

Bir Formanın Olmazsa Olmazı Elbetteki Rengi ve Baskılarıdır. Tüm Çeşitlerimizi, En İleri Baskı Teknikleri Kullanarak Tasarlıyoruz. Bu Sayede Renkleri Biz Tasarlıyor ve Basım İşlemini Biz Gerçekleştiriyoruz. Gerek Renklerde Gerekse Ön ve Arkada Yer Alan, İsim, Numara, Yazı Logo Gibi Baskılarda Sizlere Sınırsız Seçenekler Sunuyoruz.