Bayan için Kolsuz Erkek için Kısa Kollu Voleybol Formaları

Erkek ve Bayan, Voleybol Formaları

Voleybol çok hareket sarfedilmesi gereken bir takım sporudur. Altışarlı kişiden oluşan iki takımın file mücadelesi, çekişmeli olduğu kadarda kıran kırana geçer. Kazanma arzusunda olan her iki takım oyuncuları, topu kendi saha alanında yere düşürmemek için savunma, rakip takımın saha alanına düşürmek için atak yaparlar. Oyuncular, gelen hava toplarını karşılamak için yükseğe sıçramak, çizgi içine düşmemesi için yere doğru hamle yapmak zorundadır. Böylesine efor sarfeden bir takım oyununda voleybol forması elbetteki çok önemlidir. Her şeyden önce oyuncuya ağırlık yapmayacak kadar hafif, hareket özgürlüğü sağlayacak kadar esnek olmalıdır. Ayrıca yırtılmayacak kadar sağlam ve takımın prestijini taşıyabilecek kadar şık ve güzel olmalıdır.

Hareket Özgürlüğü Sağlayan Ürünler Tasarlıyoruz

Tasarımlarımızı, oyuncunun hareket kabiliyetini kısıtlamayacağı şekilde dizayn ediyoruz. Neticede oyun esnasında ikide bir formasını çekiştiren, düzelten ve rahatsız olmuş bir oyuncudan ne kadar performans beklenebilir ki? Sporcunun daha oyunun başında giysisinden malzemesine kadar her mataryel uygun olmalıdır ki, oyuncu maçı rahat oynaya bilsin. Başarıyı getiren unsurlardan biri budur.

Farklı Renk ve Tasarımlarda, Erkek Voleybol Formaları

Voleybol Formalarımızın Özellikleri

Ürünlerimiz, çoğunlukla mikro Polyester, anti bakteriyel bileşenler içerir. Elastik yapıya sahiptir. Kalıplarımız, aksi istenmedikçe regular kalıptır. Müşteri talepleri doğrultusunda, farklı kalıplar istenmesi halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir formanın olmazsa olmazı elbetteki rengi ve baskılarıdır. Tüm çeşitlerimizi en ileri baskı teknikleri kullanarak tasarlıyoruz. Bu sayede renkleri biz tasarlıyor ve basım işlemini gerçekleştiriyoruz. Gerek renklerde gerekse ön ve arkada yer alan, isim, numara, logo gibi baskılar da sizlere sınırsız seçenekler sunuyoruz.