voleybol

Voleybol Ekipmanları


Mağazamızda birbirinden harika voleybol ekipmanları, en uygun fiyat avantajı ile siz değerli spor severlere sunulmaktadır. Voleybol sporu ile ilgilenen ve bu spora gönül vermiş sporculara özel olarak ekipman satış desteği sunuyoruz. Peki voleybol ekipmanları nelerden oluşuyor?

Forma ve şort, top, ayakkabı, antrenman ve maçlarda kullanan tüm ürünler, ekipman sınıfına giriyor. Karşılacak oyuncuların en büyük silahı olan bu ekipmanların sporcu ile birleşiminde ise ortaya izlemeye doyamayacağınız muhteşem bir maç çıkıyor. Türkiye'de ekipman satışında en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Gerek amatör, gerekse profesyonel takımların hizmetine sunduğumuz ekipman çeşitlerimizi ise şöyle sıralayabiliriz.


Voleybol Forma ve Şortları

Türkiye'nin lider forma üreticisi olarak, liderliğimizi sürdürebilmek adına bir dizi arama ve geliştirme çalışmaları yürütüyoruz. Gerek Avrupada, gerekse dünyanın bir çok ülkesinde en çok beğenilen ve ilgi gören, spor modası tasarımlarını sizler için araştırıyor, tasarımlarımızı hazırlarken bu modadan ilham alarak, dizayn ettiğimiz voleybol formalarını beğeninize sunuyoruz. Ürün kataloglarımızı sizler için yeni modeller ekleyerek sürekli güncel ve çeşitliliği bol olacak şekilde yeniliyoruz. Formalarımızda profesyonel takımların kullandığı kumaşları kullanmaya büyük bir özen göstermekteyiz. Kaliteli bir forma sadece kumaştan ibaret değildir. Bunun bilincinde olan bir işletme olarak, renklendirme, yazı ve baskı alanında da kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Bünyemizde üretilen erkek ve bayan voleybol kalıpları, farklı kesim ve kalıplarda olmaktadır. Cinsiyete göre modellerimizi voleybol Formaları kategorimizden inceleyebilir, en az 6 adet ve üzeri yaptırabilirsiniz.


Erkek Voleybol Formaları

Erkek voleybol formaları istisnai olan bazı modellerin dışında, futbol formaları ile aynı formalardır. Yani bir çok futbol forması aynı zamanda erkek voleybol forması olarakta kullanılabilir. Bu istisnalar, çubuklu başta olmak üzere, futbol ile özdeşleşmiş bazı modellerdir. Aksi istenmedikçe kısa kollu olarak imal edilir. Nadirende olsa bazen sipariş verenlerin isteği üzerine uzun kollu olarak imal edilebilir. Voleybol severlerin özen gösterdiği bir diğer husus ise yaka. Bisiklet olarak tabir edilen sıfır yaka, V yaka, Hakim yaka, ürettiğimiz formaların yaka tiplerinden bazılarıdır. Tabi bu efor gerektiren oyunda rahatlıkta önemlidir. Bu yüzden yakanın sıkmaması için, V yakalı ürünler daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca tüm şortlarımızın model ve dizaynı üst ile uyumludur.


Bayan Voleybol Formaları

Satışını yaptığımız kadın voleybol formaları, erkek formalarına nazaren farklı kalıp yapısına sahiptir. Kuşkusuz bayanlara özel tasarlanmış bel ve göğüs çevresi ile kadınlara özel yapıdadır. Tercihe göre ister kolsuz, isterlerse mini kollu olarak yapılmaktadır. Renk seçeneği sınırsız olup, müşterilerimize milyonlarca göz alıcı canlı renkler sunulmaktadır. Çocuk bedeninden yetişkine kadar tüm bedenler imal edilmektedir. İsteğe göre şortlu veya kısa spor taytı olarak takım halinde satışı yapılmaktadır.

Salon Sporu ve Voleybol Ayakkabıları

Voleybol başta olmak üzere tüm salon sporları için ayakkabılar stoklarımızda mevcuttur. Parke zeminler için üretilen bu ayakkabılar, taban kısmı kaymaz kauçuk ile üretilmekte olup, sporculara büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Stok ve fiyat bilgileri için Bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel Tayt, Spor Çorabı ve Voleybol dizliği.

Salon sporlar için çorap ve olası bir sakatlığı önlemek için dizlik ve koruyucu ekipmanlar da gerekmektedir. Mağazamızdan topuksuz ve pamuklu voleybol çorapları satılmaktadır.

Sporcular diledikleri takdirde bu ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirler. Koruyucu malzemeler kategorimizde voleybol dizlikleri stoklarımızda mevcuttur.

Profesyonel bayan voleybol taytı genellikle siyah renk olup, özel ithal kumaşlardan yapılmış bir üründür. Beden seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aynı zamanda dileyen müşterilerimiz özel baskılı şort yaptırabilirler.