voleybol

Voleybol Ekipmanları


Mağazamızda, Bir birinden harika voleybol ekipmanları, En uygun fiyat avantajı ile siz değerli spor severlere sunulmaktadır. Voleybol sporu ile ilgilenen, bu spora gönül vermiş, Voleybol takımlarına özel olarak ekipman satış desteği sunuyoruz. Peki voleybol ekipmanları nelerden oluşuyor? Forma ve şort, Top, Ayakkabı, Antrenman ve maçlarda kullanan tüm ürünler, Ekipman sınıfına giriyor. Karşılacak takımların en büyük destekçisi olan Bu ekipmanların birleşiminde, Ortaya izlemeye doyamayacağınız, bu muhteşem spor oyunu çıkıyor. Gerek Amatör olarak, Gerekse Profesyonel Takımların Hizmetine Sunduğumuz, Ekipman çeşitlerimiz ise şu şekilde.

Voleybol Forma ve Şort Takımı

Türkiye'nin lider forma üreticisi olarak, Liderliğimizi Sürdürebilmek Adına, Bir dizi Arama ve geliştirme Çalışmalara Yürütüyoruz. Gerek Avrupada, gerekse Dünyanın bir çok ülkesinde, en çok beğenilen ve ilgi gören, spor modası tasarımlarını sizler için Araştırıyor, Tasarımlarımızı Hazırlarken bu modadan ilham alarak, Dizayn ettiğimiz voleybol formalarını beğeninize sunuyoruz. Ürün Kataloglarımızı sizler için, yeni modeller ekleyerek, sürekli güncel ve çeşitliliği bol olacak şekilde Yeniliyoruz. Formalarımız da Profesyonel Takımların kullandığı kumaşları kullanmaya, Büyük bir özen göstermekteyiz. Kaliteli bir forma, sadece kumaştan ibaret değil, Bunun Bilincinde olan Bir işletme olarak, Renklendirme, yazı ve Baskı alanında da Kaliteli Malzemeler Kullanmaktayız. Bünyemizde üretilen, erkek ve bayan voleybol kalıpları, farklı kesimlerde ve kalıplarda olmaktadır. Cinsiyete Göre Modellerimizi Voleybol Formaları Kategorimizden inceleyebilir, En az 6 Adet ve üzeri Yaptırabilirsiniz.

Erkek Voleybol Formaları

Erkek voleybol, hentbol formaları, istisnai olan bazı futbol formalarının dışında, bu spor formaları ile aynıdır. Yani Bir çok futbol forması, aynı zamanda erkek voleybol forması olarakta kullanılabilir. Bu istisnalar, çubuklu başta olmak üzere, futbol ile özdeşleşmiş bazı modellerdir. aksi istenmedikçe kısa kollu olarak imal edilir. Nadirende olsa bazen, Sipariş verenlerin isteği üzerine, Uzunkollu olarakta imal edilebilir. Voleybol severlerin, özen gösterdiği bir diğer husus ise yaka. Bisiklet olarak ta tabir edilen, sıfır yaka, V yaka, Hakim Yaka, Ürettiğimiz formaların Yakasından sadece Bazıları. Tabi Rahatlık ta Önemlidir bu Efor gerektiren oyunda. bu Yüzden, Yakanın Sıkmaması için, V yakalı ürünler daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca Tüm Şortlarımızın Model ve Dizaynları, üst ile Uyumlu olup, Arma ve Numara Şort Paçasında da yer almaktadır.

Bayan Voleybol Formaları

Evanterimizde, Kadın ve Kız çocukları içinde, Voleybol Forma Modelleri üretilmektedir. Bayan Tasarımları, Erkek Modellerinde Farklı, Renk, Dizayn ve Kalıplardadır. Kuşkusuz Bayanları temsil eden tasarımlar, Bel ve göğüs çevresi ile Kadınlara özel kalıplar, Tercihe Göre İster Kolsuz, isterlerse mini kollu olarak yapılmaktadır. Renk Skalası Sınırsız olan, Baskı departmanımızda, Müşterilerimize Milyonlarca Renk Sunulmaktadır. Çocuk bedeninden Yetişkine Kadar Tüm bedenler imal edilmektedir. isteğe göre şortlu, veya kısa spor taytı olarak takım halinde satışı yapılmaktadır.

Salon Sporu ve Voleybol Ayakkabıları

Voleybol Başta olmak Üzere, Tüm Salon Sporları için Ayakkabı Modelleri Stoklarımızda Mevcuttur. Parke zeminler için üretilen bu ayakkabılar. Taban kısmı kaymaz Kauçuk ile üretimekte olup, Sporculara büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Stok ve fiyat bilgileri için Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Spor Çorabı ve Voleybol dizliği

Voleybolcu giysileri Sadece Forma ve şorttan ibaret değil. Salon Sporu için Çorap ve olası bir sakatlığı önlemek namına, dizlik ve koruyucu ekipmanlar da gerekmektedir. Mağazamızdan, Bir kaç Renkte Topuksuz ve pamuklu voleybol çorapları Satılmaktadır. Sporcular dilerlerse Bu ürünleri, Gönül Rahatlığı ile satın alabilirler. Koruyucu Malzemeler Kategorimizde, yine bir kaç Renkte Voleybol Dizliği Satışımızda Mevcuttur.