Spor Giyim


Maç esnasında veya antrenman yaparken performansı direkt etkileyen spor kıyafetleri, titizlikle seçilmesi gereken ekipmanların başında gelir. Spor dalına göre modeli, kumaşı ve yapım tekniği değişen kıyafetler farklı özelliklere sahiptirler. Spor kıyafetleri arasında tişörtten başlayarak eşofmana kadar ihtiyaç duyduğunuz her türlü ürün bulunmaktadır. Sitemizde üst giyim ürünleri arasında yağmurluktan idman yeleğine kadar aradığınız her giysiyi bulabilirsiniz.

Sadece Üst Spor Giyim Ürünleri

Spor üst giyim ürünleri arasında baskılı tişörtler, spor yağmurluk, idman yeleği gibi bir çok spor branşında ihtiyaç duyulan ürünler yer alır. Tişört modelleri polo yaka tişörtler, beyzik tişörtler, clima cool tişörtler olarak bulunabilir. Atletizm, futbol, tenis, masa tenisi gibi sporlarda rahatlıkla giyilebilir. Üst giyim ürünlerimiz kullanışlılığı ile sporla ilgilenen herkesin dolabında bulunması gereken giysileri kapsar. Üst giysiler kısakol, uzun kollu veya kolsuz olarak tasarımları değişir. Her türlü spor kıyafetiyle uyumlu bir kombin sağlar.

Farklı tasarım ve renklerde bulabileceğiniz eşofman üstleri, tam fermuarlı, yarım fermuarlı veya bisiklet yakalı olarak üretilmektedir. Özgün tasarıma sahip olup yakalı veya kısa yakalı olarak alıcıya sunulur. Sıfır yakalı eşofmanlar, spor bir duruş sergiler ve her türlü spor etkinliğinde giyilebilir. Uzun yakalı eşofmanlar, hem sporda hem günlük yaşamda da tercih edilebilir.

Alt Üst Eşofman Takımları

Spor giyim ürünlerinin başında eşofman takımları gelmektedir. Alt ve üst olmak üzere iki parça halinde alıcıya sunulur. Esnek yapısı, rahat kullanımı ve şık modelleri ile sporun vazgeçilmezi eşofmanlar, farklı tasarımlar şeklinde üretilmektedir. İstenirse baskı yapılır. Siparişe göre dar veya normal paçalı üretilir.

Eşofman modelleri ter tutmayan aynı zamanda nefes alan dokusu ile sağlıklı bir kullanım sunar. Kumaş dokusu açısından değişen tasarımlar arasında kalın dokulu kışlık ürünler de yer alır. Gün boyu ferah bir kullanım sunan eşofmanlar, farklı özellikler eşliğinde alıcıya sunulur.

Yağmurluk

Spor yağmurluk modelleri hem spor esnasında hem de günlük yaşamda kullanılabilecek ürünleri kapsar. Spor yaparken yağmurdan korunmanızı sağlar. Astarsız veya astarlı olarak üretilebilir. Futbolda veya koşuda rahatça giyilebilen yağmurluklar, rahat cepleri ile kullanışlı ürünler arasında yer alır. Ağırlıklı olarak düz ve tek renk olarak üretilir.

Spor Alt Giyim Ürünleri

Spor alt giyim ürünleri voleybol taytı, eşofman altı, şort gibi parçaları içerir. Uzun kaleci altıda yine bu kategoride yer alır. Eşofman altları, farklı modeller eşliğinde dar paçalı ve normal paçalı olarak istenebilir.