FORMA SİPARİŞİ ÖNCESİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER


Modellerimiz arasından istediğinizi seçerek, İstediğiniz renk seçeneklerini bize iletebilir, Bu doğrultuta istemiş olduğunuz bedenleri yaptırabilirsiniz. Siparişini verdiğiniz Futbol, Basketbol, Üst, Şort, Eşofman gibi ürününüze dernek, Kurum, Veya kişisel logonuzu bastırabilirsiniz. Sırt numarası, İsim ve önde reklam gibi yazılar yazdırabilirsiniz. Tüm Türkiye geneline hizmetlerimiz mevcuttur. Kalite'yi en uygun Fiyatlara, Siz değerli müşterilerimize Sunmayı ilke edindiğimizi unutmayınız. Kendi tasarlamış olduğunuz formanızı bize, En az 6 adet ve üzeri olma koşulu ile özel olarak yaptırabilirsiniz. Dernek, Turnuva, Okul takımları için toplu ürün talebinde bulunabilirsiniz. Yazı karekterinize uygun yazı yazdırabilirsiniz. Ürününüz onayladıktan sonra size tasarım çizimi gönderilir. Gücünü müşterilerinden alan bir firma olarak, Sizlere daha iyi hizmet vermek için AR-GE çalışmalarımızla kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

TÜM ÖZEL YAPIM İSTEKLERİNİZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ

TASARLADIĞIMIZ ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Standart Formalar


İstediğiniz renklerdeki, ter çekme özellikli, renkli kumaşlardan kesilerek ve dikilerek üretilen formalardır. Baskı tekniği standart baskıdır. Standart baskı, İstediğiniz renklerde hazırlanan baskıyı, Forma Yüzeyine preslenerek monte edilme işlemidir. Yıkamaya karşı dayanıklı baskılardır. Bu baskılarla oyuncu ismi, Sırt numarası, Takım adı, Sponsor logosu, Arma, Şort paça numarası, Önde küçük numara ve sponsor yazısı reklamı yapılmaktadır.

Air Cool Hava Alma Özellikli Formalar


Bu Forma Modelleri Standart formalar ile synı özelliklerin yanı sıra, Hava alabilen aksesuarlar ile zenginleştirilir. Teri çeken forma kumaşının yanı sıra nefes alabilen ince fileden oluşan ikinci bir kumaş kullanılmaktadır. Standart ürünlerin bir kalite üstüdür. Baskı tekniği isteğe ve maliyete göre standart baskı veya dijital baskı olarak yapılır.

Dijital Baskılı Formalar


Müşterilerimizin talebi üzerine üretilen formalara yapılan dijital baskı tekniğidir. Burada dikkat edilmesi ve karıştırılmaması gereken husus, dijital baskılı forma ile dijital formalar bir birinden farklıdır. Dijital baskılı formalar, Yalnızca yazı ve logoları dijital olan formalardır. Desen ve aksesuarları renkli kumaşlardan dikim ile yapılır, Fakat isim, Numara, Ön reklam, Arma, Şort numarası gibi öğeler dijital baskı tekniği ile basılmaktadır. Dijital formalar ise, Formanın tamamı yani desenleri, Aksesuarları, Yazı ve logolarının tamamı dijital baskıdır.

Dijital Formalar


Formanın tamamı en gelişmiş baskı teknikleri kullanılarak yapılır. Yapıştırma baskı olmadığından, Dokunduğunuzda baskıyı hissetmezsiniz. Yıkamada boya vermeyen bu ürünler, En çok tercih edilen formalardır. Size sağladığı avantajlardan bazıları ise, Birincisi formanız daha hafif olup, Gereksiz ağırlıklardan kurtulursunuz. İkincisi daha canlı renkler ve renk tonları ile zevkinize uygun formanın sahibi olursunuz.

Asker Formaları


Tezkeresi gelen askerlerimizin çoğunlukla ilgi gösterdiği, Hatıra amacıyla yaptırmak istediği ürünlerdir. Bunun yanı sıra mezun olan öğrenciler tarafındanda, Mezuniyet hatırası amacıyla istenmektedir. Dönem ve terbibi, Birlik veya okulunu temsil eden görsellerle destelenir. Model çeşitlerimiz arasından istenilen çeşitlerde özel olarak üretilir.

Ucuz Formalar


Bütçesiniz kısıtlı ise ekonomik formalarımızı tercih Edebilirsiniz. Metro spor bu alanda en büyük üretici olup, Kişiye istediği formayı ödeneğine göre sunan bir firmadır. Bu sayede istediğiniz kalite ve fiyat aralığındaki spor formalarına kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bizimle iletişime geçmeden önce, Modellerimizi inceleyebilir, Beğendiğiniz modelin altında yazan model kodunu bize ileterek net fiyat ve teslim süresi öğrenebilirsiniz.. Forma Yaptırma hizmetinde formalar sizin tarafından belirlendiği için dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda bulunmaktadır. Bunların başında kalite gelmektedir. Güvenirliğini kanıtlamış bir firma olarak, Online veya mağazamızdan sipariş verebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürünler en geç belirttiğimiz süre içerisinde hazırlanarak, ister mağazamızdan elden teslim, İsterseniz adresinize gönderilmek üzere kargoya verilir.

ALIŞVERİŞ HAKKINDA

Sitemizde Telefonla bilgi alabilir, Banka veya posta havalesi ile ödeme yapabilir, Kargo ile Adresinize isteyebilir veya mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin fiyatının yarısını ön ödeme olarak başlanmadan önce havale yapabilirsiniz. Diğer kalan yarısını, Kapıda ödeme ile Teslim aldığınızda güvenli ve sorunsuz bir şekilde ödeyebilirsiniz. Karttan ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz mağazamızda karttan tek çekim yaptırabilir.

FİYATLAR NEDEN YAZMIYOR ?

Fiyatlar Tamamen beğendiğiniz modele, Şortlu veya şortsuz olma durumuna, Ön ve sırt yazı baskı yoğunluğuna göre değişmektedir. Baskısız olarak sunulan formanın fiyatlarına, İstediğiniz yazı, Baskı fiyatıda eklenerek net bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Telefon veya E-posta yoluyla beğendiğiniz ürününüzün kodunu, Yazı ve baskılarını belirterek fiyat öğrenebilirsiniz.