FORMA SİPARİŞİ ÖNCESİNDE BİLİNMESİ GEREKENLER


Modellerimiz Arasından istediğinizi Beğenerek İstediğiniz Renk seçeneklerini Bize iletebilir, Bu Doğrultuta İstemiş Olduğunuz Bedenleri Sipariş Verebilirsiniz. Siparişini Vermiş Olduğunuz Futbol, Basketbol, Üst, Şort, Eşofman Gibi Ürününüze Dernek, Kurum, Veya Kişisel Logonuzu Baskı Yaptırabilirsiniz. Sırt Numarası, İsim Ve Önde Reklam Gibi Yazılar Yazdırabilirsiniz. Tüm Türkiye Geneline Hizmetlerimiz Mevcuttur. Kalite'yi Ucuz Fiyata Siz Değerli Müşterilerimize Sunmayı Kendimize İlke Edindiğimizi Unutmayınız. Kendi Tasarlamış Olduğunuz Formanızı Bize, En Az 6 Adet ve Üzeri Olma Koşulu ile Özel Olarak Yaptırabilirsiniz. Dernek, Turnuva, Okul Takımları İçin Toplu Ürün Talebinde Bulunabilirsiniz. Yazı Karekterinize Uygun Yazı Yazdırabilirsiniz. Ürününüz Onayladıktan Sonra Size Tasarım Çizimi, Gönderilir. Gücümüzü Siz Değerli Müşterlilerimizden Alarak, Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin AR-GE Çalışmalarımızla Kendimizi Her Geçen Gün Geliştiriyoruz...

TÜM ÖZEL YAPIM İSTEKLERİNİZ İÇİN HiZMETiNiZDEYiZ

TASARLADIĞIMIZ ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

Standart Formalar


İstediğiniz Renklerdeki, Ter Çekme Özellikli, Renkli Kumaşlardan Kesilerek Ve dikilerek Üretilen Formalardır. Baskı Tekniği Standart Baskıdır. Standart Baskı, İstediğiniz Renklerde Hazırlanan Baskıyı, Forma Yüzeyine Preslenerek Monte edilme işlemidir. Yıkamaya Karşı Dayanıklı Baskılardır. Bu Baskılarla; Oyuncu İsmi, Sırt Numarası, Takım Adı, Sponsor Logosu, Arma, Şort Paça Numarası, önde küçük numara ve sponsor yazısı Reklamı Yapılmaktadır.

Air Cool Hava Alma Özellikli Formalar


Bu Forma Modelleri Standart Formalar ile Aynı Özelliklerin Yanı sıra Hava Alma Özelliği Taşıyan Aksesuarlar ile zenginleştirilir. Teri Çeken Forma Kumaşının Yanı Sıra Nefes Alabilen ince fileden oluşan ikinci Bir Kumaş Kullanılmaktadır. Standart Ürünlerin Bir Kalite Üstüdür. Baskı Tekniği isteğe Ve maliyete göre Standart Baskı Veya Dijital Baskı Olarak Yapılır.

Dijital Baskılı Formalar


Yine Müşterilerimizin Talebi üzerine üretilen formalara yapılan dijital baskı tekniğidir. Burada Dikkat edilmesi, ve Karıştırılmaması gereken husus, Dijital baskılı forma ile Dijital formalar bir birinden farklıdır. Dijital Baskılı Formalar; Yalnızca Yazı Ve Logoları dijital Baskı olan formalardır. Formanın Desen Ve aksesuarları renkli kumaşlardan dikim ile yapılır, Fakat isim, numara, ön reklam arma şort numarası gibi öğeler dijital baskı tekniği ile basılmaktadır. Dijital Formalarise; Formanın tamamı, yani desenleri, aksesuarları, yazı ve logolarının tamamı dijital baskıdır.

Dijital Formalar


Dijital Forma İsteyen müşterilerin tercihleri doğrultusunda üretilen Formalardır. Formanın Tamamı özel baskı tekniği kullanılarak yapılır. Yapıştırma Baskı olmadığından Dokunduğunuzda baskıyı hissetmezsiniz. Yıkamada boya vermeyen bu Forma Çeşidi, Her Ne Kadar Biraz maliyetli olsada parasının karşılığını fazlasıyla veren ve en çok tercih edilen Sipariş Forması Çeşididir. Size Sağladığı avantajlardan bazıları ise Birincisi Formanız Daha Hafif olur ve gereksiz ağırlıklardan kurtulursunuz. ikincisi Daha Canlı Renkler Ve Renk Tonları ile zevkinize uygun formanın sahibi olursunuz.

Asker Formaları


Çoğunlukla Tezkeresi gelen Askerlerimizin Hatıra Amacıyla Yaptırmak İstediği Ürünlerdir. Dijital Forma, Dijital baskılı Forma ve Metalik Baskılı Forma, olarak üç çeşit Asker forması bulunmaktadır. Model çeşitlerimiz içerisinden istenilen çeşitlerde özel olarak üretilir.

Ucuz Formalar


Eğer Bütçeniz kısıtlı ise Ucuz Forma satın almak istiyorsanız Ekonomik Formalarımızı tercih Edebilirsiniz. Firmamız bu alanda hizmet veren ve birçok kişiye istediği formayı sunan bir firmadır. Bu sayede istediğiniz Kalite Ve Fiyat Aralığındaki Spor formalarına kavuşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Bizimle iletişime geçmeden önce Modellerimizi inceleyebilir, Beğendiğiniz Modelin Altında Yazan Model Kodunu Bize ileterek Net Fiyat Ve teslim Süresi Öğrenebilirsiniz Bu da işleminizin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayacaktır. Forma üretimi, yukarıda belirtmiş olduğumuz ürün çeşitleri ve bu çeşitlerin bazı imalat aşamalarından Geçmesidir. Forma Yaptırma hizmetinde formalar sizin tarafından belirlendiği için dikkat etmeniz gereken bazı Hususlarda bulunmaktadır. Bunlar Gerek takımınızın renklerine, oyuncu bedenlerine ve diğer unsurlara uygun oluşabilmesi için forma üretimi aşamalarında yanlış bir seçim yapmamak sizin menfaatinize Olacaktır. Forma Siparişinde Kaliteli Hizmet Halı saha, forması siparişi, Online internet Üzerinden Veya Mağazamızdan siparişi vermek isteyen Müşterilerimize yönelik sunmuş olduğumuz kapsamlı Bir hizmettir. Bu hizmetler doğrultusunda müşterilerimiz kolaylıkla “forma siparişi” verebilirler. Siparişini geçtiğiniz ürünler en geç belirttiğimiz süre içerisinde Hazırlanarak, ister mağazamızdan Elden Teslim, isterseniz adresinize gönderilmek üzere Kargoya Verilir.

ALIŞVERİŞ HAKKINDA

Sitemizde Telefonla Ürün Siparişi, Banka Veya Posta Havalesi İle Ödeme, Ve Kargo İle Adrese Teslimat Sistemi Sunulmaktadır. Satın Almış Olduğunuz Ürünün Fiyatının Yarısını, Ön Ödeme Olarak Siparişinize Başlanmadan Önce Firma Hesap Numaramıza. Diğer Kalan Yarısını, Kapıda Ödeme ile Ürününüzü Teslim Aldığınızda Güvenli Ve Sorunsuz Bir Şekilde Ödeyebilirsiniz. Karttan Ödeme Yapmak İsteyen Müşterilerimiz Mağazamızda Karttan Tek Çekim Yaptırabilir.

FİYATLAR NEDEN YAZMIYOR ?

Forma Fiyatları Tamamen Siparişinizin; Modeline, Şortlu Veya Şortsuz Olma Durumuna, Ön Ve Arkadaki Yazı Baskı Yoğunluğuna Göre Değişmektedir. Baskısız Olarak Sunulan Formanın Fiyatlarına, İstediğiniz Yazı, Baskı Fiyatıda Eklenerek; Net Bir Fiyat Ortaya Çıkmaktadır. Telefon Veya E Posta Yoluyla Beğendiğiniz Ürününüzün Kodunu, Ön Ve Arka Yazı, Baskılarını Belirterek Fiyat Öğrenebilirsiniz.