Uyumlu şortları ile birlikte, sipariş formaları

Hangisini Sipariş Etmek İsterdiniz?


Takım halinde yapılan sporlarının güzel yanlarından biri şüphesizki takım ruhudur. Her oyuncunun bir biri ile olan uyumu ve performansı başarının anahtarıdır. Mevkiilerinde görevlerini layıkı ile yerine getiren oyuncu grubu, elbetteki takımını başarıya taşır. Tabi bu uyum sadece oyun ve sporla sınırlı değildir. Takımın formasının da bir biri ile uyumu çok önemlidir. Evvela her takımın bir rengi ve birde arması vardır. Renk ve arma takımın kimliğidir. Forma sipariş verirken öncelikle renklerine uygun bir forma modeli seçer. Ürün seçimi yapıldıktan sonraki iş seçilen ürünün üzerine basılacak arma, yazı, numara ve isim baskısına gelir.

Futbol takımı için forma seçimi yapılırken, genellikle yeni jenerasyon kalıplar, çok tercih edilmektedir. Yeni jenerasyon forma kalıpları ne vucudu sıkacak kadar çok dar, nede rahatsızlık verecek kadar boldur. Basketbol formasında ise durum biraz farklıdır. Oyuncunun hareket kabiliyetini kısıtlamamak için basketbol formaları çoğunlukla geniş ve uzun tercih edilir. Bayan ve erkek voleybol için ise durum, ne hareket kabiliyetini engelleyecek kadar dar, nede rahatsız edecek kadar bol, ikisinin ortası kalıplar tercih edilmektedir. Peki bu kalıplardan hangisi size göre? Beden tablomuzda kendinize uygun bedeni seçebilir, bu doğrultuda size uygun forma modelini sipariş etmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tercihiniz Futbol Forması mı?

Tercihinizi futbol ürünlerinden yana kullanacaksanız Futbol Forma sayfamızı ziyaret ederek, öncelikle bir model beğenmelisiniz. Beğendiğiniz modeli, istemiş olduğunuz renkleri bize bildirmeniz gereklidir. Bunun akabinde baskılı istiyorsanız, arma ve sponsor logonuzu bize mail veya whatsapp aracılığı ile atabilirsiniz. yine tercihe göre, isim numara beden listenizi, hangi bedene, hangi numara gelecekse bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

İstediğiniz Ürün Basketbol Forması mı?

Basketbol ürünlerinde bedenler, bayan, erkek, ve çocuk bedenleri şeklindedir. Size uygun bedeni 5 adet ve üzeri yaptırabilirsiniz. Sırt numarası boyutu standartlara uyumlu şekilde sırtta büyük önde küçük yapılır. Dilerseniz Basketbol Formaları sayfamızdan ürünleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz tasarımı bize bildirerek hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Voleybol Forması Tercih Ediyorsanız

Voleybol tasarımlarımız bayan ve erkeklere özel kesimlerde ve bir çok farklı seçeneklerde sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Dijital tasarıma sahip ürünlrimize Voleybol Forma sayfamızdan ulaşarak tasarımları detaylı inceleyebilirsiniz.

Tercihinizi En Çok Satan Forma Modellerimizden Yana Kullanın.

Karar vermek size güç geliyorsa, en çok satan modellerimizi inceleyebilirsiniz. Bugüne kadar en beğenilen ve tercih edilen tasarımlarımız, tam zevkinize göre. Üstelik sınırsız renk ve baskı avantajları ile sahip olabilirsiniz.