Baskı Yapılabilir Personel Tişörtleri


Polo Yakalı Ürünler

Pamuklu polo yaka
parlement mavisi, polo yaka tshirt
kırmızı önden düğmeli tişört
turuncu polo yaka penye tshirt
ter çeken, hava alabilen tişört
düğmeli personel tişörtü

Sıfır Yaka Ürünler

siyah penye tişört
bisiklet yaka pamuklu tişört
beyzik (basic) personel tişörtü

V Yakalı Tişörtler

polyester tişört
Beyaz pamuklu tişört
V yaka personel tişörtü

Baskı Örnekleri

tshirt logo baskısı
Tişört arka baskı örneği
arma baskılı tişört

Nasıl Sipariş Verilir?

Tercihinize göre düğmeli polo yaka, sıfır yaka veya v yakalı sipariş verebilirsiniz. Ön sağ yada söl göğüse logonuzu baskılı isteyebilirsiniz. Aynı logoyu sırtta büyük olarak hem ön hem arka reklamlı tercih edebilirsiniz. En az 10 adet ve üzeri yapılır. Dilediğiniz renklerin stokta olup olmadığını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kumaş ve Baskı Özellikleri

Polo yakalı personel tişörtleri iki tip kumaş alternatifi şeklinde sunulmaktadır. Bunlardan biri open end kumaştır. open end standart pamuklu kumaştır, ve bir çok tişörtte kullanılmaktadır. Bir diğeri ise panye kumaştır. Penye kumaş open end kumaştan daha kaliteli yapıya sahiptir. aynı zamanda üretimde open ende oranla daha fazla işlemden geçer. Kullanım ömrü daha fazladır.

Sıfır yakalı personel tişörtleri pamuklu ve polyester olmak üzere iki çeşittir. Müşterinin tercihine göre pamuklu veya beyaz micro polyester tişört verilmektedir. Beyaz micro polyester tişörtlere dijital fotografik baskı yapılabilmektedir. Micro polyester olduğundan dolayı pamuklu tişöertler gibi yumuşak ve ter çekme özelliklidir. Ürünlerimiz nakışlı değil baskılı ürünleridir. 250 adet ve üzeri istenilen ürünlere nakış yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.