Plase futbol forması

Plase Modeli ile Efsane Olun.


Öncelerde renkli kumaşlardan üretilen Air Cool ® özelliğinin yanı sıra, en çok satan forma ünvanını da elinde bulunduran Plase, artık yeni versiyonu ile karşınızda. Yılların eskitemediği, bir forma efsanesi olan plase modeli artık yeni nesil dijital baskı ile üretiliyor. Yeni adıyla Plase Dijital takımıza maximum prestij katacak. Dokusunda bulunan ter çekme ve hava alma yapısı performansınıza katkı sağlayacak.

Plase 304
Plase 307
Plase 309

Yeni Plase Modelinde, Neler Var?


Tasarım detayları ile baştan aşağıya yenilenen modelimizde, hatlar daha kıvrımlı ve şık olarak göze çarpıyor. Eskiye oranla daha estetik ve göz alıcı bir yapıya bürünmekte. Daha önce üretilen tekniklerde düz kumaşa delikli file aksesuarlar kullanılıyordu. Şimdi ise kumaşın tamamı küçük hava alma filtelerine sahip. Şerit çizgileri bant çekimi ile yapılan eski versiyonların aksine, dijital baskı teknolojisi ile basılmaktadır. Yaka seçenekleri ise artık daha fazla. Hakim yaka ile sınırlı kalmayıp, sıfır veya V yaka olarakta isteyebilirsiniz.

Daha çok Renk ve Sınırsız Baskı.


Dilediğiniz renkleri gönül rahatlığı ile talep edebilirsiniz. Plase Dijital ile binlerce renk arasından koyu veya açık tonlarda istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz. Kumaş yüzeyindeki hafif parlaklık ise formaya canlı bir hava kazandırmaktadır. Yıkamaya karşı yüksek oranda dayanıklıdır. Yeni nesil antibakteriyel ve hızlı kuruma özellikleri sizi daha mutlu edecektir. Ön, arka, kol ve şort paçalarında, sınırsız yazı baskı seçeneğine sahiptir. Bu sayede baskılara extradan ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Plase Dijital ile tanışmadıysanız hemen tanışın. Sahalara Prestijinizi yansıtın. Takım olmanın yanısıra efsane olun.