çubuklu arjantin modeli

Eskimeyen Efsane, Arjantin Modeli


Çubuklu forma tutkanları için arjantin modelinin yeri başkadır. Yüzlerce forma tasarımı yapan bir üretici olarak, en sevilen modellerimizin başında olan bu modelimizi, artık yeni versiyonu ile sizlere sunmaya hazırlanıyoruz. Eskiden bu forma çeşidimizi, çubuklu kumaşlardan, Üzerine baskı presleneyek üretiyorduk. Ancak atık yeni nesil kumaş ve baskı tekniği ile üretilecek. Yeni adı, Arjantin Dijital.

Yeni nesil baskı teknolojisi sayesinde, artık çubuk desenleride dahil forma yüzeyindeki tüm renk ve yazılar özel renklendirme teknolojisi ile yapılmaktadır. Renk ve baskıda sınırsız seçeneklerde sunulmaktadır. Bu sayede hem daha kaliteli hem daha performanslı forma çeşitlerinin üretimi hedeflenmektedir.

Peki Yeni Arjantin Formasında Neler Olacak?


Elbette dijital baskı olduğundan daha fazla baskı seçeneği olacak. Yeni Arjantin Dijital'de istediğiniz kadar renk ve renk tonu isteyebilirsiniz. Daha göz alıcı ve kusursuz bir tasarım olacağından süpheniz olmasın. Çubuk kısımlarına denk gelecek yazı, logo, sırt numarası ve isim alanlarını, dileyen sipariş sahipleri kesik olarak isteyebilir. Yani sponsor logosu ve yazı alanlarında arka plan düz istenebilecek. Buda hem logolarınızın belirgin olmasına, hemde formanın tasarımına ciddi bir hava katacaktır. Arjantini yaptırmak eskisinden daha kolay olacak. Bunun için bize ulaşmanız, adet, renk ve baskılarınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. İster üst, ister şortlu olarak sipariş verebileceksiniz.