Halı saha kadrosu

Halı Saha Forması Yaptırma


Halı saha maçları özellikle çalışan futbol tutkunu kesim için vazgeçilmezdir. Stres atmanın yanısıra spor yapmak amacı ile yapılan bir etkinliktir. Genelde herkes kendi formasını, şortunu ve kramponunu kendi getirir. Buda takım bütünlüğünü biraz karmaşık hale getirir. Elbette ilk golü yiyen yelekleri giyer ve yelekliler yeleksizlere karşı oynar. Son zamanlarda halı saha takımları artık farklı formalar yerine kendi yaptırmış olduğu formalarla oynamaktadır. Adını koydukları bir takımları ve arması ile mücadele vermektedir. Hatta halı saha turnuvaları düzenlenmekte olup, bu güzel sporda rekabet doruk noktalara çıkmaktadır.

Halı Saha Forması Modelleri


Firmamız amatör ve profesyonel takımlara üretimin yanısıra, halı saha oyununa gönül veren futbol severlere de hizmet vermektedir. Halı saha formaları tercihe göre parçalı, çubuklu gibi futbola özgü diğer modellerden oluşmaktadır. Renkleri takımı kuran oyuncuların kararı ile seçilir. Yine kadronun kararları doğrultusunda, yazı ve baskıların nerede olacağına karar verilir. Karar verme aşamasından sonra belirlenen özellikler bize bildirilir. Bizde bu doğrultuda imalatını gerçekleştiriyoruz. İster sadece üst, ister şortlu olarak, minimum 6 adet ve üzeri sipariş alınmaktadır. Futbol Forma kategorimizde birbirinden göz alıcı modelde halı saha formaları beğeninize sunulmuştur. Tasarımlarımızdan dilediğiniz modeli, istediğiniz renklerde yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda farklı yaka seçenekleri, kısa veya uzun kollu olarak seçim yapma imkanıda mevcut.

Halı Saha Forması Özellikleri


Bir çok alışverişte olduğu gibi forma alışverişinde de çeşitlilik çok önemlidir. Bunların başında tasarım çeşitliliği gelmektedir. Tasarımın ardından renk seçimi yapılır. Bir futbol takımının kurumsal kimliği herşeyden önce renkleridir. Dijital baskı tekniği kullanılarak üretilen formalarımızda renk çeşitleri sınırsızdır.

Bir diğer özellik ise kumaş seçenekleridir. Zaten zorlu ve efor gerektiren halı saha maçlarında, terleyen oyuncuların giydiği formanın ter çekmesi önemlidir. İmalatını yapmış olduğumuz spor formalarının tümünde, ter çekme ve hava alma özellikli kumaşları kullanmaya özen gösteriyoruz. Sadece bir kaç maçlık değil, kaliteli ve uzun ömürlü formalar üretiyoruz. Tüm forma çeşitlerimizi gönül rahatlığı ile bol sporlu günlerde kullanabilirsiniz.

vole modeli halı saha forması
çubuklu osaka forma
enine çizgili parma modeli
berlin v polo yakalı forma