Halı saha kadrosu

Halı Saha Forma Özellikleri.


Halı saha maçları özellikle çalışan futbol tutkunu kesim için vazgeçilmezdir. Stres atmanın yanısıra spor yapmak amacı ile yapılan bir etkinliktir. Genelde herkes kendi formasını, Şortunu ve kramponunu kendi getirir. Buda takım bütünlüğünü biraz zora sokar. Elbette ilk golü yiyen yelekleri giyer ve yelekliler yeleksizlere karşı oynar. Son zamanlarda halı saha takımları, artık farklı formalar ile sahaya çıkmaktansa, tek tip bir forma ile adını koydukları bir takım adı ve arması ile forma yaptırmaktadır. Hatta halı saha turnuvaları düzenlenmekte, bu güzel sporda rekabet doruk noktalara çıkmaktadır.

Halı Saha Forması Modelleri.


Spor forması imalatında lider firmamız, Amatör ve profesyonel takımlara üretimin yanısıra, Halı saha oyununa gönül veren futbol severlere de hizmet vermektedir. Halı saha formaları tercihe göre, Parçalı, Çubuklu ve futbola özgü diğer modellerden oluşmaktadır. Renkleri takımı kuran oyuncuların kararı ile seçilir. Yine kadronun kararları doğrultusunda, Yazı ve baskıların nerede olacağına karar verilir. Karar verme aşamasından sonra belirlenen özellikler bize bildirilir. Bizde bu doğrultuda imalatını gerçekleştiriyoruz. İster sadece üst, ister şortlu olarak, minimum 6 adet ve üzeri sipariş alınmaktadır. Futbol Forma Kategorimizde, Birbirinden göz alıcı modelde halı saha formaları beğeninize sunulmuştur. Tasarımlarımızdan dilediğiniz modeli, istediğiniz renklerde ve farklı yaka seçenekleri ile kısa veya uzun kollu olarak yaptırabilirsiniz.

Halı Saha Forması Özellikleri.


Bir çok alışverişte olduğu gibi, Forma alışverişinde de çeşitlilik çok önemlidir. Bunların başında renk çeşitliliği gelmektedir. Bir futbol takımının kurumsal kimliği herşeyden önce renkleridir. Günümüzde artık alışılmış ana renklerin yanı sıra, Ara renklerde bolca istenmektedir. Dijital baskı tekniği kullanılarak üretilen formalarımızda, Renk Çeşitleri sınırsız olup, Arzu edilen tüm renk tonları elde edilmektedir.

Bir diğer özellik ise kumaş seçenekleridir. Zaten zorlu ve efor gerektiren halı saha maçlarında, terleyen oyuncuların giydiği formanın ter çekmesi önemli bir özelliktir. İmalatını yapmış olduğumuz spor formalarının tümünde, Ter çekme ve hava alma özellikli kumaşları kullanmaya özen gösteriyoruz. Sadece bir kaç maçlık değil, Kaliteli ve uzun ömürlü Formalar üretiyoruz. Tüm forma çeşitlerimizi, Gönül rahatlığı ile bol sporlu günlerde kullanabilirsiniz.

vole modeli halı saha forması
çubuklu osaka forma
enine çizgili parma modeli
berlin v polo yakalı forma