Metro Spor Malzemeleri

Türkiye'nin Lider Forma Üreticisi

Hakkımızda


Metro Spor Kaliteli Ürün Prensibi İle kurumsallaşmayı ön planda tutarak hizmet sunmaktadır. Bu nedenle, firmamızın Temel yapısı, Üretim, Pazarlama ve Arama Geliştirme birimlerinin Bir Biri İle koordinasyonundan oluşmaktadır.Firmamız, Ucuz Kalitesiz Ürünle Sorun Yaşayıp, Müşteriye Sorun Yaşatmaktansa, Kaliteli ve En Önemlisi Sorunsuz Ürünlerin, Satışını ve Üretimini Benimseyerek yola çıkmıştır.

Türkiye'de; Gerek Formalarını Ürettiğimiz, Gerekse Spor Malzeme Tedarikcisi Olduğumuz, Spor Kulüplerinden, Kamu Kurumlarından, Özel Şirket ve Büyük Marka lardan Aldığımız Pozitif Enerji ve edindiğimiz tecrübeyle, Forma ve Spor Malzeme sektörlerinde Profesyonel Anlamda Hizmet Vermekteyiz.

Türkiye'nin Lider Forma Üreticisi Olarak, Bu gücümüzden ve birikimimizden Yola Çıkarak, dünya piyasasına bir spor markası oluşturma gayreti ve çabası İçinde olacağız. Metro Spor kendine buna göre hedef koymuştur.
Bu Nedenle Firmamız Kurulduğu 2008 Yılından Bu Güne 'Spor Hayattır' Parolası İle Sporlife markasını Spor Severlerin hizmetine Sunmuştur.

Hizmet Anlayışımız


Metro Spor Olarak Müşterilerimize Ürünlerimizin, ihtiyaca cevap veren Ürünler ve destek kolaylığını sağlamak amacıyla geniş bir ürün yelpazesi Sunuyoruz. Tüm ürün kategorilerinde sağladığımız çeşitlilik, stok bulunurluluğu, Değerine uygun fiyatlama ve hizmetler İle tercih edilen, bir kurum olmak amacındayız.

Ürünlerimizi müşteri ve tedarikçilerimize değer katacak şekilde tasarlayarak, En ince Ayrıntısına Kadar Planlıyoruz. Sadece Satarken Değil, Satış Sonrasında Tekrar istenebilecek ilave Taleplerine Karşın Kayıt Altında Tutuyoruz. Geniş ve birbirini tamamlayan ürün Gruplarmızda, Yüksek Kalite ve Dayanıklılık, Sporcuların Performanslarına Katkı sağlamaktadır. Firmamız Müşteri ve Tedarikçilerine temel yaklaşım Olarak Fiyattan Önce Hizmet Anlayışı İle Güvenirlik ve kalite, sporcuya Performansını Artıracak ürünler sunma Gayesindedir

Hedeflerimiz


Ülkemizde ve Dış Piyasada varlığımızı En İyi Şekilde Sürdürmek, Markamızın Prestijini Artırmaktır. Kalite ve Verimliliğimizi, Müşteri İle Karşılıklı Yüksek iletişim, Tasarımlarımızı Sürekli Geliştirme, Özgünlükte Yaratıcılık, Müşteri ilişkilerinde Fikre Saygı, önce insan Sağlığı, Bireysel gelişim, değer ve Hedeflerimizdir.

Kalitemiz


Gerek Profesyonel, Gerek Amatör Spor takımlarına, Gereksede Takım gruplarına, özel Spor Malzeme Çeşitleri ve spor Giysileri üretmekteyiz. Genç, Dinamik, yenilikçi yapısımızla araştırma ve ürün geliştirmeye önem vermekteyiz. Firmamız bünyesinde Tasarım, Baskı, Üretim, ve Planlama bölümlerimiz mevcuttur. Metro Spor Olarak Her Daim Kaliteli Ürün Üreten ve Satan tedarikçilerle çalışmaktayız. Kumaş, baskı Ürünleri ve aksesuarlar Kalitesini ıspatlamış Marka ve Distribütörlerden Özenle tedarik Edilmektedir.

Kaliteye Olduğu Kadar, verimliliğede Çok önem vermekteyiz, çalışanlarımızın Hepsi Mesleklerinde Uzman Personeller olup, kalite yönetim sistemine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçilık ve Geliştirme Hedef alınarak Ürünlerimiz sürekli iyileştirilmektedir. En İleri teknoloji Ürünü makinelerde üretim yapılarak, yüksek ürün kalitesi ve Kapasite Artırımı hedeflenmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Sınırsız Tasarım, Milyonlarca renk ve baskı seçenekleri
  • Birinci sınıf, insan Sağlığına Uygun mataryeller
  • Çıkmayan, yıkama Dayanıklılığı yüksek baskı
  • Kulüplere ve Takım gruplarına özel tasarımlar
  • Tüm Türkiye ve Avrupaya Ürün Gönderimi
  • Formada Minimum sipariş adetimiz 5 Adettir
  • Eşofman, Yağmurluk ve Asker Forması Ürünlerinde Minimum Adet 10'dur
  • En Kısa Sürede Hızlı Üretim