Metro Spor Malzemeleri

Türkiye'nin Lider Forma Üreticisi

Hakkımızda


Metro Spor profesyonel kalitede imalat prensibi ile kurumsallaşma fikrini ön planda tutarak hizmet sunmaktadır. Bu nedenle firmamızın temel yapısı üretim, pazarlama ve planlama birimlerinin birbiri ile koordinasyonundan oluşmaktadır. Firmamız, ucuz kalitesiz ürünle sorun yaşayıp müşteriye sorun yaşatmaktansa, kaliteli ve en önemlisi sorunsuz üretimi benimseyerek yola çıkmıştır.

Türkiye'de, gerek formalarını imal ettiğimiz spor kulüplerinden, gerekse tedarikçisi olduğumuz kuruluşlardan aldığımız pozitif enerji ve edindiğimiz tecrübeyle, forma sektöründe hizmet vermekteyiz.

Türkiye'nin lider forma üreticisi olarak, bu gücümüz ve birikimimizden yola çıkarak, dünya piyasasına bir spor markası oluşturma gayreti ve çabası içindeyiz. Metro Spor kendine buna göre hedef koymuştur.
Bu nedenle firmamız kurulduğu 2008 yılından bu güne 'Spor Hayattır' parolası ile Sporlife markasını spor severlerin hizmetine sunmuştur.

Hizmet Anlayışımız


Spor Forma olarak müşterilerimize, ihtiyacına cevap veren ürünler ve destek kolaylığını sağlamak amacıyla geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Tüm ürün kategorilerinde sağladığımız çeşitlilik, stok bulunurluluğu ve hizmetler ile tercih edilen bir marka olma amacındayız.

Ürünlerimizi müşteri ve tedarikçisi olduğumuz markalara değer katacak şekilde tasarlayarak, en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Sadece satarken değil, satış sonrasında tekrar istenebilecek ilave taleplerine karşı kayıt altında tutuyoruz. Geniş ve birbirini tamamlayan ürün gruplarımızda, yüksek kalite ve dayanıklılık, sporcuların performanslarına katkı sağlamaktadır. Firmamız müşterilerine temel yaklaşım olarak fiyattan önce hizmet anlayışı ile güvenirlik sunma gayretindedir.

Hedeflerimiz


Ülkemizde ve dış piyasada varlığımızı en iyi şekilde sürdürmek, markamızın prestijini artırmaktır. Kalite verimliliğimizi müşteri ile karşılıklı yüksek iletişim, tasarımlarımızı sürekli geliştirme, özgünlükte yaratıcılık gibi unsurlara dayandırmaktayız. Müşteri ilişkilerinde fikre saygı, önce insan sağlığı, bireysel gelişim hedeflerimizdir.

Kalitemiz


Profesyonel veya amatör spor takımlarına, halı saha takım gruplarına, özel spor giysileri üretmekteyiz. Genç, dinamik, yenilikçi yapımızla ürün geliştirmeye önem vermekteyiz. Firmamız bünyesinde tasarım, baskı, üretim, ve planlama bölümleri mevcuttur. Spor forma olarak her daim kaliteli ham madde üreten tedarikçilerle çalışmaktayız. Kumaş, baskı ürünleri ve aksesuarlar, kalitesini ispatlamış marka ve distribütörlerden tedarik edilmektedir.

Kaliteye olduğu kadar verimliliğe de çok önem vermekteyiz. Çalışanlarımızın hepsi mesleklerinde uzman personeller olup, kalite yönetim sistemine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçilik ve geliştirme hedef alınarak ürünlerimiz sürekli iyileştirilmektedir. En ileri teknolojiye sahip makinelerde imalat yaparak, yüksek ürün kalitesi hedeflenmektedir.

Ürün Özellikleri

  • Sınırsız tasarım, milyonlarca renk ve baskı seçenekleri.
  • Birinci sınıf, insan sağlığına uygun mataryeller.
  • Çıkmayan, yıkama dayanıklılığı yüksek baskı kalitesi.
  • Kulüplere ve takım gruplarına özel tasarımlar.
  • Türkiye başta, Avrupa ve tüm Dünya'ya ürün gönderimi.
  • Minimum 6 adet ve üzeri forma siparişi.
  • Söz verilen tarihlerde teslimat.
  • Müşteriye en kısa sürede geri dönüş, bilgi verme.