imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz forma resimleri

A'dan Z'ye Spor Forma İmalatı


Kurulduğumuz 2008 yılından bugüne kadar yüzlerce faklı tasarım da spor formaları imal etmekteyiz. Futbol formasından basketbola, bayan voleyboldan erkek hentbol formasına kadar, A'dan Z'ye yüzlerce model üretmekteyiz. Sadece forma imal etmekle kalmayıp, sizler için baskılı ürünlerde tasarlıyoruz. Önde takımınızın arması ve sponsor logosuyla, sırtta isminiz ve numaranızla sizi, maçlara hazırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Bunun bilincinde olan bir firma olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, yeni nesil teknolojiler ve ürünler sunma gayretindeyiz. Gücümüzü sizden alarak, her geçen gün daha fazla büyüyor ve güçleniyoruz.

Kalitemiz ile tanışmaya ne dersiniz? Profesyonel kalite de forma ve şort yaptırmak için, sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız. Takımınıza hak ettiği prestij ile sahalara çıkma fırsatı sunuyoruz. Birinci sınıf ürünler ile sporun keyfini daha fazla yaşayacaksınız.

Peki Ne Tür Formalar imal Ediyoruz?

Üretim hattımızda, Bir çok spor dalı için tasarladığımız ürünler mevcut. Futbola özel halı saha formaları, amatör ve profesyonel takımlar için, maç formalarının imalatını yapmaktayız. Salon sporlarına has, basketbol ve voleybol gibi spor takımlarının formalarını da bulmak mümkündür. Ayrıca bünyemizde yazı ve baskı işlemleride yapılmaktadır. Tüm modellerimiz kalite standartlarında imal edilir.


Birbirinden Efsane Formalar

alkmaar forması
zenit futbol forma
fm 600 dalton forma
milan forması