Özel yaptırılan forma örnekleri

Forma Yaptırma Artık Çok Daha Kolay


Günümüz teknolojisi ile forma yapımı artık zamanın çok ötesinde. Aynı zamanda bir o kadarda çeşitliliği artmış durumdadır. Eskiden formalar renkli kumaşların dikimi ile birleşmesinden oluşuyordu. Ardından üzerine baskı basılarak numaralı ve logolu hale geliyordu. Tabi onunda ayrı bir havası ayrı bir özelliği olsada, bazı olumsuz yanları da vardı. Bunların başında yıkamada baskının çıkması alıcıların ortak sorunuydu. Fakat bu baskının yapıştırma olmasından değil, kalitesi düşük malzeme ile üretilmesinden kaynaklıdır. Kaliteli malzeme ile yapılan yapıştırma baskılı ürünlerde bu güne kadar yıkamada çıkma, solma gibi olumsuzluklar yaşanmamıştır.

Artık renkli kumaşlar kullanılarak üretilen eski nesil formaların yerini, yeni nesil Dijital Formalar aldı. Özel mürekkep tekniği uygulanarak yapılan bu işlem ile özel tekstil mürekkepleri kumaşın içine nüfuz ederek, hem formanın renklendirilmesi, hem tasarımı, hem de logo, isim, numara gibi baskıları da yaptırma imkanı sağlıyor. Bu teknik aynı zamanda milyonlarca renk ve renk tonu elde etmemizi de sağlamaktadır. Örneğin kurumsal şirketler forma yaptırırken, kurumsal renklerini ve logolarını ön planda tutmak isterler. Bunun için sadece internetten forma yapan imalatçı aramak ve bulmak yetmiyor. Birçok üretici var. Ancak işini profesyonel olarak yapan firma sayısı yok denecek kadar azdır. Metro Spor işte tam burada farkını ortaya koyarak, büyük markalara hem istedikleri kalitede, aynı zamanda en önemlisi kurumsal renk tonlarında formalar üretmektedir.

En Çok Yaptırılan Forma Modelleri


beyaz, gri, siyah, V yakalı futbol forması
beyaz gri futbol forması
siyah sarı forma
bayern münih modeli futbol forması
yeşil kırmızı basketbol forması
beyaz yeşil basketbol forması
bayan voleybol forması
siyah erkek voleybol forma

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Formalar Yaptırın

Forma sipariş ederken fiyat elbette önemlidir. Ancak şunu da unutmamak gerekir ki, sırf fiyatı ucuz diye, naylon, kalitesiz, vücudu yakan, rengi soluk ürünler yaptırmak bütçenize faydadan çok zarar verecektir. Daha önce yaptırmış olduğu üründen memnuniyetsizliği yüzünden, referans vasıtası ile bize ulaşarak tekrardan yeni bir takım daha yaptırmak isteyen birçok müşteri ile karşılaşıyoruz. Bu yüzden satın alırken, kalitesine göre fiyatına bakmak çok daha mantıklı olacaktır. Bizde tam bu işi yapıyoruz. Sizlere kaliteli ürünleri uygun fiyatlara sunuyoruz.

Ter Tutmayan AntiBakteriyel Özellikli Spor Kıyafetleri Üretiyoruz

Spor yapmak herşeyden önce sağlıktır. Bu yüzden kıyafetinde insan sağlığını tehdit etmeyen özelliklerde olması gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus malzemenin yapısı ve baskıda kullanılan boyadır. Ucuz malzemelerde genellikle insan sağlığına olumsuz etki edecek boyalar vardır. Sporcunun terlemesi birde buna ek olarak üzerindeki giysinin boya vermesi ciddi riskleri beraberinde getirmektedir. Bu sebeple formanın teri dışarıya atması önemlidir. Aynı zamanda boya vermemesi de dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur. İnsan sağlığını tehdit eden ucuz merdiven altı marka ve üreticisi belli olmayan maddeleri kesinlikle kullanmıyoruz. Ürünlerimizde kalite belgesi almış, lisanslı kumaşlar ve Avrupa'dan ithal kalitesini ispatlamış baskı mürekkepleri kullanıyoruz. Ayrıca ürünlerimizin antibakteriyel olması, terleme esnasında giysiye hızlı kuruma sağlar ve bakteri oluşumunu önler.

Önceliğimiz Her Daim Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Her şeyden önce ürüne verdiğiniz ücretin karşılığını sizlere sunmakla mükellefiz. Temel ilkemiz evvela müşteriye güven vermek ve onu kazanmaktır. Tabi birde günümüzde en etkili reklam dost tavsiyesidir. Daha önce yaptığı alışverişten ve ürününden memnun kalmış bir müşteri, hem verdiği ücretin karşılığını alır, hem de çevresindeki aynı malzemeye ihtiyacı olan kişilere sizi tavsiye eder.


Aşağıdaki kategorilerimizden size uygun olan forma çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli dilediğiniz renk ve baskılarda, ister sadece üst, ister şortlu takım olarak yaptırabilirsiniz.