İleri Teknoloji Ürünü, Yeni Trend Formalar


Forma Yaptırma, Günümüz Teknolojisi ile Artık Zamanın Çok Çok ilerisinde. Aynı Zamanda Bir O kadarda Kalitesi Artmış Durumdadır. Eskiden Formalar, Renkli Kumaşlardan, Üzerine Baskı Yapıştırılarak Üretilirdi. Tabi Onunda Ayrı bir havası, Ayrı Bir Özelliği Olmasına Rağmen, Bazı Olumsuz Yanlarıda Vardı. Bunların Başında, Yıkamada Baskının Çıkması, Bir Çok Forma Satın Alan Alıcıların Ortak Sorunuydu. Fakat Bu Baskının Yapıştırma Olmasından Değil, Kalitesi Düşük Baskı Malzemesi ile Üretilmesinden Kaynaklıdır. Kaliteli Malzeme ile Yapılan Yapıştırma Baskılı Ürünlerde Bu güne Kadar Yıkmada Çıkma, Düşme, Solma Gibi Olumsuzluklar Yaşanmadı.

Artık Renkli Kumaşlar, Kullanılarak Üretilen, Eski Nesil Formaların Yerini, Yeni Nesil Dijital Baskılı Ürünler Aldı. Özel Mürekkep Tekniği Uygulanarak Yapılan Bu işlem ile Özel Tekstil Mürekkepleri, Kumaşın içine Nüfuz Ederek, Hem Formanın Renklendirilmesi, Hem Tasarımı, Hemde Logo, İsim, Numara Gibi Baskılarıda Yaptırma İmkanı Sağlıyor. Bu Teknik Aynı Zamanda Milyonlarca Renk ve Renk Tonu Almamızıda Sağlıyor. Örneğin Kurumsal Şirketler, Forma Yaptırırken Kurumsal Renklerini ve Logolarını Ön Planda Tutmak İsterler. Bunun için Sadece İnternetten Forma Yapan imalatçı Aramak ve Bulmak Yetmiyor. Bir Çok Üretici var, Ancak işini Profesyonel Olarak Yapan Firma Sayısı Yok Denecek Kadar Azdır. Metro Spor işte Tam Burada Farkını Ortaya Koyarak, Büyük Markalı Şirketlere, Hem İstedikleri Kalitede, Aynı Zamada En Önemlisi Kurumsal Renk Tonlarında Formalar Üretmektedir.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Forma Yaptırma

Forma Sipariş Ederken, Fiyat Elbette Önemlidir. Ancak Şunuda Unutmamak Gerekirki, Sırf Fiyatı Ucuz Diye, Naylon, Kalitesiz, Vücudu Yakan, Rengi Soluk Ürünler Yaptırmak, Size ve Bütçenize Faydadan Çok Zarar Verecektir. Daha Önce Yaptırmış Olduğu Üründen Memnuniyetsizliği Yüzünden, Referansla, Bize Ulaşarak Tekrardan Yeni Bir Takım Daha Yaptırmak isteyen Bir Çok Müşteri ile Karşılaşıyoruz. Bu Yüzden Satın Alırken, Kalitesine Göre Fiyatına Bakmak Çok Daha Mantıklı Olacaktır. Bizde Tam Bu İşi Yapıyoruz. Sizlere Kaliteli Ürünleri Uygun Fiyatlara Sunuyoruz.

Ter Tutmayan, AntiBakteriyel, Spor Kıyafetleri Üretiyoruz

Spor Yapmak Herşeyden Önce Sağlıktır. Bu Yüzden Kıyafetinde insan Sağlığını Tehdit Etmeyen Özelliklerde Olması Gerekmektedir. Burada Dikkat Edilmesi Gereken Husus Malzemenin Yapısı ve Baskıda Kullanılan Boyadır. Ucuz Malzemelerde Genellikle insan Sağlığına Olumsuz Etki Edecek Boyalar Vardır. Sporcunun Terlemesi Esnasında birde Buna Ek Olarak Üzerindeki Kıyafetinin Boya Vermesi Ciddi Riskleri Beraberinde Getirmektedir. Bu sebeple Kumaşın Teri Dışarıya Atlması Önem Arz Eder. insan sağlığını Tehdit Eden, ucuz, Merdiven altı, Markası ve Üreticisi Belli Olmayan Maddeleri Kesinlikle Kullanmadığımız Gibi, Uzak Durmanızı Öneriyoruz. Ürünlerimizde Kalite Belgesi Almış, Lisanslı Kumaşlar ve Avrupadan İthal kalitesini İspatlamış, Baskı Mürekkepleri Kullanıyoruz. Ayrıca Ürünlerimizin, AntiBakteriyel Olması, Terleme Esnasında Giysiye Hızlı Kuruma Sağlar ve Bakteri Oluşumunu Önler.

Önceliğimiz Her Daim Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz Her Zaman Müşteri Memnuniyetidir. Her Şeyden Önce Ürüne Verdiğiniz Ücretin Karşılığını Sizlere Sunmakla Mükellefiz. Temel ilkemiz Evvela Müşteriye Güven Vermek, ve Onu Kazanmakdır. Tabi Birde, Günümüzde En Etkili Reklam Dost Tavsiyesidir. Daha Önce Yaptığı Alışverişten ve Ürününden Memnun Kalmış Bir Müşteri, Hem Verdiği Ücretin Karşılığını Alır, Hemde Çevresindeki Aynı Malzemeye İhtiyacı Olan Kişilere Sizi Tavsiye Eder.


Aşağıdaki kategorilerimizden, Size uygun olan forma çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli, Dilediğiniz renk ve baskılarda, İster sadece üst, İster şortlu takım olarak yaptırabilirsiniz.