Forma Model Venüs

Venüs Modeli ile, Hayalinizdeki Formaya Kavuşun.


Sürekli birbirine benzeyen, Basit yada çok karmaşık modellerden sıkıldınız mı? Eğer sizde basit ürünlerden sıkıldıysanız, Aradığınızı bir türlü bulamıyorsanız, Venüs modeli tam size göre. Dilediğiniz rengi seçin, Sizin için yapalım. Spor branşınıza özel bu tasarımı çok seveceksiniz.


Size Özel Renk Seçenekleri

Sınırsız Renk ve Baskı Seçeneği Mevcuttur


Venüs 1

Venüs 1

Venüs 2

Venüs 2

Venüs 3

Venüs 3

Venüs 4

Venüs 4

Venüs 5

Venüs 5

Venüs 6

Venüs 6

Venüs 7

Venüs 7

Venüs 8

Venüs 8

Venüs 9

Venüs 9

Venüs 10

Venüs 10

Venüs 11

Venüs 11

Venüs 12

Venüs 12


istediğiniz Renklerde Yaptırabilirsiniz.

Bir takımın kimliği evvela rengidir. Venüs'te renk sınırı olmaksızın, Binlerce aklınıza gelebilecek tüm tonlarda ve baskılarınızla üretilebilir. Sizde detaylarınızı bize bildirerek tarzınıza uygun olarak talepte bulunabilirsiniz. Sınırsız yazı ve baskı avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca ister sıfır yaka, ister V yakalı yaptırma seçenekleri mevcuttur.

Sağlamlık ve Uzun Ömür

Venüs modeli sağlamlığı ve uzun ömrü ilede favoriniz olacaktır. Zorlu geçen maçlara ve ikili mücadelelere korkusuzca girebilirsiniz. Birinci sınıf kalitede, Ter çekme ve hava alma özellikli kumaş dokusu ile performansınıza olumlu katkı sağlamanın yanısıra oldukçada dayanıklıdır.

Sınırsız Baskı, Canlı Renkler

Sipariş ettiğinizde, Dilediğiniz gibi isim, Numara, Takım adı gibi yazılar ekleyebilirsiniz. Logolarınız ve yazılarınız, Profesyonel ekibimiz tarafından özenle hazırlanır.

Satın Almak için

Venüs modelini en az 6 adet ve üzeri satın almak için öncelikle bize ulaşmanız gerekmektedir. Olmasını istediğiniz özellikleri tarafımıza bildirmeniz yeterli olacaktır. Kavuşmanız için geriye kalan tek şey, Ortalama 6-8 iş günü olan üretim süresi ve bulunduğunuz bölgeye göre değişen kargo teslimat zamanını beklemek olacaktır.