Kaliteli ve Canlı Renklerde, Basketbol Formaları

Basketbol Forması Tasarımı ve Yaptırma Detayları


Tasarımlarımızdan Beğendiğiniz, Yaptırmak istediğiniz Ürünün, Model Adını, istediğiniz Renkleri ve Baskıları, Bizimle iletişime Geçerek Bildirin. Bu Sayede Size Fiyat Verilecektir. Fiyatlar, Kumaş Kalitesine, Baskı Tekniğine ve Yoğunluğuna Göre Değişmektedir. En Sağlıklı Bilgiyi Bizimle Temasa Geçerek Alabilirsiniz. Sizlere Bir Kaç Kalitede Forma Alternatifi Sunuyoruz. Bu Alternatifleri Sizlere Şu Şekilde Belirtebiliriz; Ter Çekme Özellikli Kumaş, Ter Çekme ve Hava Alabilen Cool Teknolojisi Kumaş ve Profesyonel Takımlarında Giydiği En Yeni Teknoloji ile Üretilen Profesyonel Ürünler. En Uygun Fiyatlı Ürünlerimizde Kullandığımız Kumaş Dahi, Piyasadaki Bir Çok Forma Kumaşından Kat ve Kat Daha İyi Kalitededir.

Kaliteli Forma Yaptırmanız, Menfaatinize Olacaktır

Her Şeyden Önce Bir Forma; Kumaştan, Baskı Malzemesinden ve Aksesuarlardan Oluşur. Kullanılan Malzemenin Kalitesi, ve ince Bir işçilik Forma Kalitesini Oluşturur. Günümüz Teknolojisi ile Pamukludan Bile Daha Fazla Ter Emme Özelliğine Sahip Formalar Üretiyoruz. Ter Emmenin Yanı sıra Hızlı Kuruma Özelliğinede Sahip Olaması da Oyuncu Performansı Açısından Çok Büyük Bir Avantaj Sunmaktadır. Size Sunduğu Bir Diğer Avantaj ise, Uzun Ömürlü Ve Dayanıklı Oluşudur. Bu Sebeple Kısa Zamanda Eskimiş, Baskıları Düşmüş Deforme Olmuş Bir Ürün Yüzünden, ikide Bir Forma Yaptırmak Zorunda Kalmaz, Uzun Süre Kullanır, Ve Bütçenizi Boşa Harcamamış Olursunuz. Ucuz ve Basit Ürünler, Kalitesiz Olmalarından Dolayı, Size Çok Sorun Yaratır. Ucuz Olmasının Sebebi, Ucuz ve Kaliteden Uzak Malzemeden Üretilmiş Olmasıdır. Ayrıca Bu Tür Üreticiler, Sürümden Kazandıkları için, Bir Günde Çok Sayıda Üretim Yapmak Zorundadır. Bu Sebeple Detayları Fazla incelemez, Deyim Yerinde İse Basar Giderler. Dikişlerin Yamukluğu, Kalıpların Tuhaflığı, Yakasının Ayrı, Başının Ayrı Oynamasının Sebebi Budur. Böyle Bir Ürünle Karşılaşan Alıcı, Ya içine Sinmeden Kullanmak Zorunda, Yada Yeniden Forma Yaptırma Yolları Aramaktadır.

Renk ve Baskıların Belirlenmesi

Önde Sponsor Reklamı, Logo veya Yazı, Sırtta Takım Adı, isim, Numara, Şort Paça Kısmında Arma vs, Gibi İstenen Yazı Ve Logoların Tümüne Baskı Denir. Sipariş Vereceğiniz, Ürünü Netleştirdikten Sonra, Baskılarınızı Bize Bildirmeniz ve Logolarınızı Göndermeniz Yeterli Olacaktır. Kararsız Kaldığınız, Alanlarda Bizden Yardım Alabilirsiniz. Firmamız, Baskı Alanında Yapmış Olduğu AR-GE çalışmaları ile, Sizler için, En Uygun Malzemeleri, Gerek Yurt içinden, Gerek Yurt Dışından ithal Ederek Temin Etmektedir. Tabi Önceliğimiz Her Zaman Yerli Üreticilerimizden Yanadır. iç Piyasada Bulamadıklarımızı, Dışardan Temin Etmek Durumunda Kalmaktayız. Tabi Uzak Doğu Ürünlerinden Kaçındığımızıda, Belirtmek Gerekir. Kullandığımız Mataryellerde, insan Sağlığını Tehdit Edecek Unsurlar Olmadığı Gibi, insan Sağlığına Faydalı Mataryeller Kullanmaktayız. Bizim için insan Faktörü, Her Şeyden Önce Gelir.

Grafik Teknolojisi ile Renk Sınırı Olmaksızın, Milyonlarca Rengi En Doğru Şekilde, Kusursuz ve Canlı Olarak Elde Etmekteyiz. Renk Belirlemek, Sizin zevkinize, Tercihinize Kalmış.