kaliteli ve canlı renklerde, basketbol formaları

Basketbol Forması Yaptırma İle İlgili Detaylar


Tasarımlarımızdan beğendiğiniz, yaptırmak istediğiniz ürünün model adını, istediğiniz renkleri ve baskıları bizimle iletişime geçerek bildirin. Bu sayede size net fiyat verilecektir. Fiyatlar, kumaş kalitesine, baskı tekniğine ve yoğunluğuna göre değişmektedir. En sağlıklı bilgiyi bizimle temasa geçerek alabilirsiniz. Sizlere bir kaç kalitede forma alternatifi sunuyoruz. Bu alternatifleri sizlere şu şekilde sıralayabiliriz. Ter çekme özellikli kumaş. Hava alabilen AirCool teknolojisine sahip forma. Profesyonel takımların da giydiği en yeni teknoloji ile üretilen ürünler. En uygun fiyatlı ürünlerimizde kullandığımız kumaş dahi, piyasadaki bir çok forma kumaşından kat ve kat daha iyi kalitededir.

Kaliteli Forma Yaptırmanız Menfaatinize Olacaktır

Her şeyden önce bir forma bir çok aksesuarlardan oluşur. Kullanılan malzemenin kalitesi ve ince bir işçilik forma kalitesini oluşturur. Günümüz teknolojisi ile pamukludan bile daha fazla ter emme özelliğine sahip formalar üretiyoruz. Ter emmenin yanı sıra hızlı kuruma özelliğine sahip olaması da oyuncu performansı açısından büyük bir avantaj sunmaktadır. Size sunduğu bir diğer avantaj ise uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Bu sebeple kısa zamanda eskimiş, baskıları düşmüş, deforme olmuş bir ürün yüzünden, ikide bir forma yaptırmak zorunda kalmazsınız. Uzun süre kullanır ve bütçenizi boşa harcamamış olursunuz. Ucuz ve basit ürünler kalitesiz olmalarından dolayı size çok sorun yaratır. Ucuz olmasının sebebi kalitesiz malzemeden üretilmiş olmasıdır. Ayrıca bu tür imalatçılar sürümden kazandıkları için, bir günde çok sayıda üretim yapmak zorundadır. Bu sebeple detayları fazla incelemezler. Deyim yerinde ise basar giderler. Dikişlerin yamukluğu, kalıpların tuhaflığı, yakasının ayrı, başının ayrı oynamasının sebebi budur. Böyle bir ürünle karşılaşan alıcı ya içine sinmeden kullanmak zorunda, yada yeniden forma yaptırma yolları aramaktadır.

Renk ve Baskıların Belirlenmesi

Sponsor reklamı logosu, sırtta takım adı, isim, numara, şort paçasında arma vs gibi istenen yazı ve logoların tümüne baskı denir. Sipariş vereceğiniz ürünü netleştirdikten sonra, logolarınızı bize göndermeniz yeterli olacaktır. Kararsız kaldığınız alanlarda bizden yardım alabilirsiniz. Firmamız baskı alanında yapmış olduğu atılımlar ile sizler için en uygun malzemeleri temin etmektedir. Tabi önceliğimiz her zaman yerli üreticilerimizden yanadır. Kullandığımız mataryeller de insan sağlığını tehdit edecek unsurlar olmadığı gibi, sağlığına faydalı mataryeller kullanmaktayız. Bizim için insan faktörü her şeyden önce gelir.

Grafik teknolojisi ile renk sınırı olmaksızın milyonlarca rengi en doğru şekilde, kusursuz ve canlı olarak elde etmekteyiz. Renginizi belirlemek sizin zevkinize, tercihinize kalmış.