Ar-Ge Çalışmalarımız.


Ar-ge anlam olarak arama ve geliştirme demektir. Sevilen bir markaya sahip, kurumsal bir firmanın çekirdeğini oluşturur. Ciddi bir işletme argeye çok önem verir ve yatırım yapar. Varlığını sürüdürmek ve zirvede olmak için bu çalışmalar şarttır. Metro Spor Arge çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde yürütmektedir. Amacımız daha önce denenmemiş yöntemleri denemek, keşfedilmemiş özellikleri keşfetmek, sunulmamış ürünleri müşterilere sunmaktır.

işimiz forma üretmek olduğu kadar, onu geliştirmek ve en iyi şekilde sizlere sunmak olduğunun bilincindeyiz. Aynı zamanda insan sağlığını tehdit eden unsurlar içermeyen, olumlu katkı sağlayacak ürünler tasarlamakta çok önemlidir.

Merdiven altı atölyelerin çoğaldığı günümüzde, insanlar malesef ürünün kalitesinden önce fiyatını sormaktadır. Bu durum malesef kayıt dışı çalışan ve kumaşta bin bir hile yapan bazı fırsatçılara prim vermektedir. Bu tür merdiven altı üreticiler belki ucuzcu olabilir. Ancak insan sağlığını ciddi şekilde olumsuz etkileyecek paçavralar satmaktadır. Bunların başında kullanıkları boyaların kanserojen madde içermesi gelmektedir. Bir çoğunun kullandıkları kumaşlar ne yazıkki forma kumaşı dahi değildir. Bu tür ürünler insan sağlığı için ciddi riskler taşımaktadır. Ucuz forma almaktansa, ya hiç almamak, yada kaliteli bir ürün almak menfaatinize olacaktır.