hava alan formalar

Air Cool ® Hava Alma Özellikli, Spor Formaları.


Bir forma üretilirken, Çeşitli bazı malzemeler kullanılır. Bunların başında kumaş gelmektedir. Formanın gövdesini oluşturan kumaşın kalitesi çok önemlidir. Kaliteli bir formanın kumaşı, Ter çekme, Hava alma ve yakmama özelliğine sahip olmalıdır. Bu özellikler satın alımdan sonra, Kullanım esnasında kendini size hissedirecektir. Spor efor gerektiren zorlu bir oyundur. Sporcu çok terler ve aynı zamanda vücudun nefes almaya en çok ihtiyaç duyduğu bir zamandır. Bunun yanı sıra, Spor esnasında vücut çok ısınır. İşte tam bu noktada forma kalitesi kendini gösterir. Terleyen sporcunun teri dışarıya atılır. Hava alma özelliği hava akışı sağlayarak vücudun nefes alması sağlanır. Yumuşak ve ipeğimsi yüzey, Vucut ısısını dengelemeye yardımcı olur. Buda Performansa çok ama çok önemli ölçüde olumlu katkı sağlar. Tüm bu özellikler, Air Cool hava lama özellikli formalarımızda mevcuttur. Formalarımızda aynı zamanda antbakteriyel ve hızlı kuruma özellikleri mevcuttur. Buda hızlı kuruma ve nemli kalma olasılıklarını minimuma indirerek, pişik ve mantar oluşumunu önler. Peki sadece kumaşmı önemli? Tabiki sadece kumaşın kaliteli olması yetmiyor. Baskı kaliteside çok önemlidir.

Spor formaları, Baskı gerektiren isimli ve numaralı ürünlerdir. Özellikle sırt numarası, Bir çok turnuva ve resmi maçlarda zorunludur. Futbol formalarında kol reklamı dahi vardır. Yeni nesil basketbol formalarında ise bazen, Omuz ve yanlarda bile sponsor reklamı olabilmektedir. İşte bu yazı ve logoların tümü baskıyı oluşturmaktadır. Her tarafı yazı ve logodan oluşan bir formada kullanılan baskının sert olması dahi oyuncuyu rahatsız edebilir. Bu sebepten dolayı dijital baskı teknikleri kullanmaktayız. Baskılarımız yapıştırma baskılardan ziyade, Mürekkep teknolojisi ile kumaşa işler. Hem formada gereksiz ağırlık önlenmiş olur, Hemde kalın plastik yüzey ortadan kalkar. Yıkamaya karşı daha dirençlidir.

Forma Neden Önemli?


Takım sporlarında, Forma sporcunun üniformasıdır. Takımın renklerini taşır. Yani iki farklı ekibi, bir birinden ayırmaya yarar. Tasarımı takımın ruhunu sahaya yansıtır. Desenlerindeki detaylar ise, o takımın temsil ettiği gurup veya coğrafyayı yansıtmalıdır. Bu sebeplerden dolayı önem arz etmektedir. Bu kadar önemli olan formanın kaliteside elbetteki iyi olmalıdır. Air cool özellikli ürünleri tasarlarken bunlardan ilham alırız. Şort ile olan uyumu ve yansıttığı çizgiler ayrıca önemli bir detaydır. Yüksek hassasiyete sahip ekipmanlar ile, Sahada rakiplernizden bir adım önde olmak, Sizi başarıya taşıyacaktır.